Karnawałowy Swing na Pradze

20 stycznia 2017 roku w Centrum Promocji Kultury w Warszawie odbędzie się karnawałowy Swing na Pradze – Swingowy Bal Maskowy.

Karnawałowe szaleństwo trwa! 20 stycznia Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL i Centrum Promocji Kultury zapraszają na karnawałową odsłonę Swingu na Pradze – Swingowy Bal Maskowy.

Lindy Hop, Charleston, Collegiate Shag, Balboa i Blues – tańce z początku XX wieku zagoszczą na parkiecie Centrum Promocji Kultury – tym razem w karnawałowej, maskowej odsłonie. Zapraszamy miłośników muzyki jazzowej i przedwojennych amerykańskich tańców swingowych, a także wszystkich chcących zobaczyć na własne oczy, jak wyglądały szalone potańcówki lat 30 i 40-tych minionego stulecia..

Na osoby chętne, by postawić pierwsze kroki na parkiecie czeka lekcja podstaw tańca swingowego (20:30), którą poprowadzą instruktorzy SWINGOUT.PL. Na tych, którzy w tańcu już czują się swobodnie – konkurs taneczny w specjalnym, karnawałowym wydaniu.

„Karnawałowy Swing na Pradze” to przede wszystkim dobra zabawa, oczywiście z muzyką na żywo. Tym razem do tańca poderwie nas znakomity zespół Wisła Hot 5 w składzie: Mark Shepherd – trąbka, wokal, Zbyszek Konopczyński – puzon, Tadeusz Czechak – banjo, Piotr Janiec – tuba i Maciej Wojcieszuk – perkusja.

Maski i stroje karnawałowe mile widziane.


Karnawałowy Swing na Pradze – Swingowy Bal Maskowy
Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2, Warszawa

20 stycznia 2017 (piątek), godz. 20:00

Lekcja podstaw tańca: g. 20.30

Karnawałowy konkurs taneczny: g. 21.30

Lekcja podstaw tańca bluesowego: g. 22.30

Wstęp: 15 zł

Zakup biletów przy wejściu na imprezę.

źródło: informacja prasowa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.