Kąpiel leśna w Lesie Bielańskim

Kąpiel leśna w Lesie Bielańskim
Zapraszamy na cykliczne, comiesięczne spotkania i spacer shinrin-yoku z Fundacją Las Na Zawsze.

CZYM JEST SHINRIN YOKU?
Termin shinrin-yoku powstał w Japonii, w latach 80-tych i oznacza „kapiel leśną”. Podczas takiej kąpieli leśnej jesteśmy zaproszeni do otwarcia wszystkich naszych zmysłów na to, co las chce nam pokazać. Odbudowujemy nasz kontakt z lasem. Gdy „kąpiemy się” w lesie, nie potrzebujemy dokładnego celu, podążamy za serią zaproszeń, które daje nam las — pozwalamy mu, by nas prowadził.

Data: 28/08/2020, godz. 17:30
Miejsce: Las Bielański

ZAPISY
https://forms.gle/xbocUricyofg1Jrx6
Liczba miejsc jest ograniczona.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
✔️ Wyłączyć telefon — kąpiel leśna przebiega bez udziału technologii. Prosimy, by włączyć tryb samolotowy w telefonie i schować go jak najgłębiej na czas spaceru.
✔️ Zabrać ze sobą — notatnik i długopis, coś przeciwdeszczowego (w razie zmiany pogody), wodę oraz przekąskę (najlepiej taką, którą można podzielić się z innymi).

DOKŁADNE MIEJSCE ZBIÓRKI
Spotykamy się pod bramą wejściową do Lasu Bielańskiego, od strony Akademii Wychowania Fizycznego. Dokładna lokalizacja:
https://goo.gl/maps/6yGXJjtLgF8GKSn6A

O PROWADZĄCYCH*

*Najbliższy spacer (28/08/2020) wyjątkowo poprowadzi dla Was Dominika Zub.
Dominika – studentka psychologii, aktywna przy tworzeniu społeczności, zafascynowana całością istoty człowieka oraz wszystkimi jego relacjami. Pasjonatka ruchu, tańca i życia w zgodzie z naturą – również naturą ludzką. Poszukuje terapeutycznej mocy w życiu codziennym. Od roku prowadzi kręgi kobiece. Las jest dla niej źródłem prastarej mądrości oraz inspiracją.

Ika – przez lata dyrektor marketingu w firmach FMCG i FMCH, terapeuta psychosomatyczny, nauczyciel Vedic Art, certyfikowany coach, trener biznesu. Uwielbia wszystko co intuicyjne i kreatywne. Lasy są dla niej sercem, którym bije planeta i miejscem, gdzie odbudowujemy swoje połączenie z naturą wracając do osobistej harmonii i potencjału. Obecnie kończy kurs Shinrin-yoku.

DAROWIZNY
Spacer z założenia jest wydarzeniem bezpłatnym. Po zakończeniu spaceru będzie możliwość przekazania datku na rzecz rozwoju Fundacji Las Na Zawsze. Możesz też wpłacić datek przez naszą stronę: https://www.lasnazawsze.org.pl/.

KONTAKT
Numer do kontaktu podczas wydarzenia: 607 312 512 (Dominika).
Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub pomysły, napisz do nas na adres: dominika@lasnazawsze.org.pl.

 
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/3380175862039943/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.