KAMP! w Fala – Pawilon nad Wisłą

KAMP! w Fala – Pawilon nad Wisłą.

Zapraszamy na koncert zespołu KAMP! w ramach otwarcia nowej klubokawiarni na Bulwarach Wiślanych – Fala – Pawilon nad Wisłą.
Pełen program: Pierwsza FALA! // 2-4.08 // Otwieramy się nad Wisłą!

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, który swoją karierę rozpoczął niemal 10 lat temu. Od początku tworzą go producenci: Michał Słodowy, Radek Krzyżanowski oraz Tomek Szpaderski, odpowiedzialny również za wokal.
W swojej twórczości podróżowali na granicy popu i elektroniki zjednując sobie publiczność po obu stronach, niemniej romans z elektronicznym popem uznają za zamknięty. Swoich korzeni szukają w techno i to jest kierunek, którego możemy się spodziewać w nowej odsłonie koncertowej.
Kamp! wraca do formuły full live act’ów i tego możemy spodziewać się na nadchodzących koncertach!

Zespół o nowej płycie:
„Kiedy skończyliśmy nagrywać naszą ostatnią płytę „Dare”, szybko okazało się, że 70% tych utworów nie da się przełożyć na materiał koncertowy. Przyszła lekka frustracja, a z nią obecna zmiana. Przez ostatnie 2 lata weszliśmy bardzo mocno w muzykę techno, zmienił się nasz sposób konsumowania muzyki i finalnie sposób w jaki mamy ją zamiar prezentować na koncertach. Trochę wracamy do korzeni, bo znowu będziemy mogli improwizować, z drugiej strony zrobiliśmy duży skok jakościowy w brzmieniu koncertowym, co uzyskaliśmy pracując z najlepszym akustykiem od muzyki klubowej w Polsce. Etap naszego romansu z elektronicznym popem można uznać za zamknięty. Znowu robimy muzykę, jakiej słuchamy na co dzień i będzie to czuć”

2 sierpnia 2019, godz. 20:00

Fala – Pawilon nad Wisłą
Płyta Desantu, Bulwary Wiślane
WSTĘP WOLNY

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.