Juwenalia SGH 2022

Juwenalia SGH 2022

Juwenalia SGH to największe kulturalne wydarzenie organizowane przez Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, które przyciąga uwagę tysięcy studentów. Już 14. maja 2022 roku, w Ogrodach Rektorskich SGH uczestnicy będą bawili się na wyjątkowych koncertach najpopularniejszych artystów, a swoje baterie będą mogli naładować dzięki przyrządzanym na miejscu pysznościom z foodtrucków!

W poprzednich edycjach gościliśmy takich twórców jak: Mikromusic, Myslovitz, Quebonafide, Afromental, Rasmentalism, Plan Be, Sarius, Flirtini czy Ten Typ Mes.

W tym roku będziemy tańczyli w rytmach indie i hip hopu!  Nie możemy się doczekać, aż wspólnie stworzymy największy studencki „szałas na hałas”, bowiem na Scenie Głównej wystąpi najgorętsze muzyczne trio! Zapewniamy, że każdy bujał się do najpopularniejszych kawałków tego zespołu, a główny wokalista dobrze rozumie, jak powinno wyglądać niepowtarzalne męskie granie… Ale to jeszcze nie koniec! To u nas, na Juwenaliach SGH, poznacie bliżej wschodzące gwiazdy rapu, popu oraz R’n’B polskiej sceny muzycznej. Jesteśmy przekonani, że takie numery jak „Oh no!”, „Wszędzie dobrze” lub  „Dłonie” również obiły się Wam o uszy. Śledźcie na bieżąco nasze wydarzenie na Facebooku, ponieważ to tam zaczniemy odkrywać przed Wami nasze karty!

Juwenalia to wielka przygoda życia studenckiego i świetna okazja, by nawiązać nowe znajomości ze studentami warszawskich uczelni oraz wybrać się na wymarzony koncert ulubionego artysty i tańczyć, jakby jutra miało nie być!

Line-up:
  • HOLAK
  • ZALIA
  • BITAMINA
  • HODAK

Bilety: dostępne na goingapp oraz w salonach Empik!
goingapp: https://goingapp.pl/wydarzenie/juwenalia-sgh/maj-2022…

UWAGA: Wydarzenie dla osób pełnoletnich
Zapraszamy gorąco wszystkich miłośników rozrywki i muzyki na żywo!

Termin: 14 maja 2022
Miejsce: Ogrody Rektorskie SGH

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2mwYBO82F

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.