Joga w Łazienkach Królewskich Wiosna 2018

Joga w Łazienkach Królewskich Wiosna 2018.

W niedziele, 8 kwietnia 2018 roku rozpocznie się wiosenny cykl sesji Jogi w Łazienkach Królewskich. Spotykania będą się odbywać się dwa razy w miesiącu w wybrane niedziele, w wiosennych miesiącach 2018 roku.

Sesje jogi odbywać się będą w godzinach 10.00-11.30 rano w Sali Musztry w Podchorążówce: bądź na zewnątrz, w zależności od warunków pogodowych.

Miejsce spotkań: Bramie Herbowej:
https://goo.gl/maps/14FV36DuZVH2

Zapisy nie są wymagane. Wystarczy po prostu przyjść! 

Sesje odbywają się w następujących niedzielnych datach:

  • 8 kwiecień 2018
  • 22 kwietnia 2018
  • 13 maja 2018
  • 20 maja 2018
  • 3 czerwca 2018
  • 17 czerwca 2018

Kolejne, letnie spotkania ogłoszone zostaną na początku Czerwca 2018.

Na sesje zapraszam WSZYSTKICH bez względu na wiek i stopień zaawansowania w praktyce. Mile widziane są rodziny z dziećmi.
Każda sesja jogi zakończona będzie relaksem. Częścią integralną sesji jest też pranajama – praca z oddechem oraz medytacja.

JAK SIĘ UBRAĆ I CO PRZYNIEŚĆ?
W trakcie chłodniejszych wiosennych dni, nasze sesje będę odbywały się przede wszystkim w ciepłym pomieszczeniu. Przy dobrych warunkach pogodowych, przy temperaturze powyżej 15*C przeniesiemy się z praktyką na świeże powietrze. Poza KONIECZNĄ WŁASNĄ MATĄ❗, warto mieć na sobie miękki, wygodny, lekki strój do ćwiczenia. Najlepiej wielo-warstwowy, ciepły, oddychający i przylegający do ciała ?. Buty powinny być wygodne, miękkie, o elastycznej podeszwie, z możliwością zginania stopy oraz wyciągania palców. Na sali potrzebne będą nam nasze własne maty i/lub koc.

Wstęp na sesje jest BEZPŁATNY
Docenię wspierające moją pracę dotacje, które z radością przeznaczę na wzbogacanie mojego własnego sprzętu jogicznego, z którego korzystam, podczas moich regularnych sesji w domowym studiu oraz na dalsze rozwijanie mojego doświadczenia szkoleniami dla instruktorów pracy z ciałem.

https://www.facebook.com/events/1224697430996576/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.