Joga na trawie w Prochowni Żoliborz 2020

Wspólna praktyka jogi na świeżym powietrzu świetnie budzi, odżywiając duszę i ciało! Przez całe wakacje w każdą niedzielę od 7 czerwca zapraszamy na trening na trawie.

Zajęcia jak zwykle poprowadzi MARCELINA SANKOWSKA.
Marcelina jogę praktykuje od ponad 8 lat, w 2012 roku ukończyła warsztaty jogi w Wiedniu, prowadzone przez Zhandera Remete, a 3 lata później dwukrotnie warsztaty Roberta Spicy. W 2014 skończyła studia podyplomowe na Wydziale Rehabilitacji, kierunek Relaksacja i Joga. Prowadzi również zajęcia dla dzieci oraz indywidualne sesje jogi kręgosłupa dla muzyków (Marcelina z wykształcenia jest muzykiem-instrumentalistą oraz śpiewaczką operową).

Hatha joga według tradycji B.K.S. Iyengara to połączenie tradycji z nowoczesną metodologią. Joga w tej tradycji to bezpieczne i precyzyjnie opracowane asany, które wzmacniają i regenerują ciało, poprawiają koncentrację, relaksują i są pomocne przy problemach z kręgosłupem. Poziom zajęć dostosowany będzie do możliwości i potrzeb uczestników.

Zajęcia dedykowane dla wszystkich, bez względu na stopień zaawansowania.

W czasie treningu przestrzegamy zasady utrzymywania dystansu społecznego. W zależności od liczby osób, będziemy dostosowywać godziny.

Zaczynamy od dwóch treningów w niedzielę o godzinie 9:00 i 10:00.

Miejsce: Prochowni Żoliborz

WSTĘP WOLNY
PROSIMY O ZABRANIE WŁASNYCH MAT

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.