Joga na Łące Leśmiana 2020

Podczas zajęć na „Łące Leśmiana” – zielonym skwerze przed Muzeum POLIN poznamy najważniejsze pozycje i sekwencje jogi. Nauczymy się jak prawidłowo oddychać, by zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł.

Joga na „Łące” odbywa się w każdy piątek od 17 lipca do 28 sierpnia, godz. 17.00, WSTĘP WOLNY

Obowiązują wcześniejsze zapisy! Link do rejestracji na zajęcia 17 lipca: https://bilety.polin.pl/nienumerowane.html?id=99385

Linki do rejestracji na kolejne zajęcia będą dostępne z 7-dniowym wyprzedzeniem przed danym terminem zajęć.

Spotkajmy się na Muranowie i poznajmy się lepiej podczas jogi na trawie. W każdy piątek o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich warszawiaków, a w szczególności Muranowian, bez względu na poziom zaawansowania, do uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach z jogi. Należy przyjść w stroju sportowym i zabrać ze sobą matę. Zajęcia poprowadzi Natalia Grądzka.

Miejsce: „Łąka Leśmiana” (zielony skwer przy Muzeum POLIN od strony ulicy Lewartowskiego)

Prowadząca

Natalia Grądzka – dyplomowana nauczycielka jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Introductory II. Praktykuje jogę od 2006 roku. Zajęcia prowadzi od ponad 10 lat. Uczestniczyła w 3-letnim kursie nauczycielskim prowadzonym przez Henryka Liśkiewicza oraz w warsztatach u polskich i zagranicznych nauczycieli jogi. Na zajęciach kładzie nacisk na rzetelną praktykę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestniczek oraz uczestników, a także na przyjazną atmosferę.

Wymogi spotkań plenerowych w ramach „Łąki Leśmiana”

?Każdy z uczestników przed przystąpieniem do udziału w spotkaniach jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem wydarzeń plenerowych. Regulamin będzie dostępny na stronie internetowej www.polin.pl oraz na miejscu wydarzenia.

?Po przybyciu na miejsce prosimy o wypełnienie formularzy osobowych, otrzymanych od koordynatora wydarzenia. Obowiązuje limit miejsc – w wydarzeniach mogą wziąć udział wyłącznie osoby wcześniej zapisane. Organizator może wyprosić uczestnika, nie stosującego się do zaleceń sanitarnych.

?Na miejscu można będzie skorzystać z płynu do dezynfekcji rąk.

?Podczas wydarzeń plenerowych rekomendujemy zasłanianie nosa i ust. Prosimy o zachowywanie odległości 2 metrów od pozostałych uczestników.

Spotkajmy się na #ŁąkaLeśmiana

Sprawdź program wydarzeń na lipiec i sierpień: https://www.polin.pl/pl/laka-lesmiana-2020

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.