Jestem Slow na PGE Narodowym

Jestem slow wiosna 2023

Cykliczne spotkania z polskimi twórcami tworzącymi w nurcie slow to domena organizatora najbardziej rozpoznawalnych targów w Polsce – Jestem Slow.

Polskie rękodzieło i moda mają się wyśmienicie, a nowe marki niezmiennie zaskakuja pomysłem, wykonaniem i jakością. Wiele z nich ma swoich wiernych odbiorców, którzy od 9 lat odwiedzają eventy organizowane przez Grupę Slow.

Nadchodząca wiosenna edycja Jestem Slow jest wyjątkowa z kilku powodów.

Powrót Jestem Slow na PGE Narodowy, do miejsca z którym wielu odwiedzających ma wspaniałe wspomnienia. Przestrzeń pozwala na zaprezentowanie pokaźnej ilości nowych polskich marek, które w ostatnich latach rozwinęły swój warsztat.

Wśród 200 marek idealnie przygotowanych pod wiosenne przebudzenie znajdziecie odzież, biżuterię i akcesoria oraz pełną gamę naturalnych kosmetyków. Nie zabraknie drobnych elementów do odświeżenia wystroju domu, a o pyszne jedzenie podczas eventu zadba skład znanych i lubianych gastronomów od zdrowych produktów spożywczych.

Wracamy tam, gdzie nasza przygoda z największymi targami polskiej mody się zaczynała, mamy duży sentyment do Stadionu Narodowego. To również wspaniała przestrzeń dla odwiedzających, łatwość poruszania się i odnajdywania oferty. Wreszcie możliwość zaprezentowania większej ilości marek, które nas inspirują i jesteśmy zachwyceni ich twórczością. Jestem Slow jest pełne naszych doświadczeń i z radością polecamy takich twórców i produkty dalej – dodaje Iza Miłosz z Grupy Slow.

Wraca również niezwykle popularna STREFA WARSZTATOWA.

W edycji Jestem Slow #Wiosna organizator przygotował aż 7 unikatowych warsztatów o różnorodnej tematyce.

Odwiedzający będa mogli skupić się na holistycznym zadbaniu i doenergetyzowaniu ciała. Skomponować swój indywidualny zapach na wiosenne orzeźwienie oraz zadbać o domowe rośliny, które na wiosnę również potrzebują specjalnej troski.
To tylko kilka z szerokiej oferty warsztatów, które odbęda się 17-18 marca podczas Jestem #wiosna w przestrzeni targowej.
Bilety na poszczególne warsztaty są do kupienia na stronie organizatora.

Warsztaty są pięknym dopełnieniem idei Slow, i takiego właśnie stylu życia, nieśpiesznie można zanurzyć się w stworzenie własnoręcznie robionych produktów lub dać sobie dłuższą chwilę serdecznej uważności. Każdy uczestnik wyjdzie z cennym doświadczeniem. Połączenie uczestnictwa w warsztatach z przyjemnym weekendem zakupowym w rytmie “nowa ja na wiosnę”, kuszące? – podpowiada Iza Miłosz

Już 18-19 marca edycja targów Jestem Slow #Wiosna, która zwiastuje premierowe kolekcje marek autorskich z całej Polski. To najlepszy czas na odświeżenie i odnowienie wiosennej garderoby. Zakupy w rytmie Slow sprzyjają zrównoważonej konsumpcji.

Każde targi Jestem Slow to małe święto niezależnej polskiej mody i wzornictwa.
Od wielu lat hasłem przewodnim Jestem Slow jest “Kupuj Lepsze Produkty”. Oznacza to, że na targach obowiązuje ścisła selekcja dobieranych wystawców, oferują oni produkty, które powstały lokalnie, etycznie, z dobrych materiałów i na niewielką skalę.

Bilety na wydarzenie Jestem Slow #Wiosna i na Warsztaty do kupienia na stronie organizatora www.jestemslow.pl, going.pl oraz na miejscu w dniu wydarzenia.

Kiedy i Gdzie?
18-19 marca, PGE Narodowy Galeria, wejście od ul. Zielenieckiej
Godziny otwarcia:
Sobota: 11:00 – 19:00
Niedziela: 11:00 – 19:00

Wstęp płatny: 10 zł (możliwość zakupu biletu w recepcji targowej przed wejściem)
Kup bilet: www.jestemslow.pl/produkty/targi-jestem-slow-wiosna-2023-pge-narodowy-slow-store

Wydarzenie na facebooku:
www.facebook.com/events/1405196270217560

źródło: materiały prasowe


Przeczytaj też:

Wydarzenia w weekend – klik
Reklama