„Jemy eko” na pikniku Narodowego Dnia Sportu

UDOSTĘPNIJ

Jemy eko na pikniku Narodowego Dnia Sportu.

Już 15 września 2018 roku na błoniach Stadionu PGE Narodowego odbędzie się wielki piknik w ramach Narodowego Dnia Sportu. Zapraszamy w godzinach 12:00 – 17:00 do specjalnego stanowiska kampanii „Jemy eko”, zorganizowanego przez Polską Izbę Żywności Ekologicznej.

Będziemy promować i degustować certyfikowane produkty ekologiczne członków PIŻE, m.in. Naturavena, Niro, Bioveri, Dary Natury, Microfood, Eko-Wital, Poloniak, Bio food i wiele innych.

Gościem specjalnym na stanowisku kampanii „Jemy eko” będzie Katarzyna Bosacka, znana wszystkim dziennikarka i prowadząca program telewizyjny „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”. W roku 2013 otrzymała Laur Ekoprzyjaźni za wybitne zasługi na rzecz edukacji ekologicznej i prozdrowotnej w Polsce, przyznawany przez miesięcznik Ekonatura. Katarzyna Bosacka poprowadzi warsztaty na temat diety dla sportowców, w godzinach 12.00 – 13.30, na które serdecznie zapraszamy.

Dla odwiedzających nas uczestników pikniku zaplanowaliśmy również konsultacje z dietetykiem oraz warsztaty kulinarne z produktami organicznymi, prowadzone przez dietetyczkę Martynę Smolińską, które rozpoczną się o godz. 13.30.

15 września 2018, 12:00-17:00

PGE Narodowy

Wstęp wolny

Odnośnik do wydarzenia – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.