Jazz Na Starówce: Simsa Fünf Quintet

Jazz Na Starówce: Simsa Fünf Quintet.

The Simsa Fünf Formation założony rzez Sebastiana Simsę znakomitego wiedeńskiego perkusistę i kompozytora. Muzyczne korzenie kwintetu sięgają jazzu, muzyki improwizowanej, klasycznej, filmowej oraz muzyki ludowej. Młodzi utalentowani muzycy wykształceni według akademickich standardów, nie pozwalają odebrać sobie radości płynącej z nieklasycznej gry na instrumentach smyczkowych. Rozmaite odniesienia stylistyczne, ciekawość muzycznego świata, jaki znajdujące wyraz w grze Simsa i jego zespołu. Ich oryginalne instrumentarium w połączeniu z o intrygującymi kompozycjami Simsy – to kluczowe elementy muzyki zespołu. Muzyczna energia, pomysłowość, oryginalne brzmienie zespołu, stanowią o wyjątkowości tej grupy.

Zespół założony przez Sebastiana Simsę, wiedeńskiego perkusistę i kompozytora. Muzyczne korzenie kwintetu sięgają jazzu, muzyki improwizowanej, klasycznej, filmowej oraz muzyki ludowej.

Młodzi utalentowani muzycy wykształceni według akademickich standardów, nie pozwalają odebrać sobie radości płynącej z nieklasycznej gry na instrumentach smyczkowych. Ich oryginalne instrumentarium w połączeniu z o intrygującymi kompozycjami Simsy – to kluczowe elementy muzyki zespołu. Muzyczna energia, pomysłowość, oryginalne brzmienie zespołu, stanowią o wyjątkowości tej grupy.

Miejsce: Rynek Starego Miasta

13 lipca 2019

Koncerty rozpoczynają się o godzinie 19:00

Wstęp wolny

źródło: Jazz na Starówce

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.