Jarmark Bożonarodzeniowy 2017 Warszawa

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017.

Jarmark Bożonarodzeniowy tradycyjnie zagości na Międzymurzu Starego Miasta w Warszawie. Jeden z najpiękniejszych polskich jarmarków rozpocznie się z dniem 25 listopada 2017 roku.

Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego napojów i czekoladowych wyrobów oraz tradycyjnych potraw, na mieszkańców Warszawy i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. W tym roku nie zabraknie niespodzianek! Oczywiście nie zdradzimy wszystkiego od razu, jednak możecie się spodziewać przepięknego Domku Mikołaja, który pozwoli na pełne magii spotkania w rodzinnej atmosferze. Pojawi się też maskotka Jarmarku, a zrobione wspólnie z nią zdjęcie będzie piękną pamiątką z wizyty na Jarmarku.

W strefie gastronomicznej tradycyjnie króluje grill i staropolskie potrawy oraz stoisko z tradycyjnymi wyrobami wędliniarskimi. Wśród przekąsek i łakoci znajdziecie wyroby czekoladowe, turecką chałwę, tradycyjne ciasta i ciasteczka, herbatę świąteczną i inne aromatyczne gorące napoje.

Znajdzie się coś pysznego dla każdego – i dla dzieci, i dla dorosłych.

Obok niezwykłych drewnianych chatek pojawią się świateczne dekoracje wykonane przez polskich rzemieślników. Aleje Jarmarku zdobić będą przepiękne, żywe, ozdobne choinki świąteczne. FB: https://www.facebook.com/jarmarkiwwarszawie/

GDZIE: Warszawa Barbakan – Międzymurze, Plac Zamkowy tuż obok Kolumny Zygmunta.

KIEDY: Od 25 listopada 2017 roku CODZIENNIE aż do 07 stycznia 2018.

Jarmark będzie czynny w godzinach 11:00 – 20:00 z wyjątkiem piątku i soboty, kiedy to otwarty będzie w godzinach 11:00 – 21:30. 


Przeczytaj też:

Gdzie na łyżwy w Warszawie 2017/2018

Multimedialny Park Fontann Zimą Warszawa 2017 – klik

Otwarcie Galerii Wzornictwa Polskiego w Muzeum Narodowym w Warszawie

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.