Jarmark Bożonarodzeniowy 2017/2018 Warszawa

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017.

Jarmark Bożonarodzeniowy tradycyjnie zagościł na Międzymurzu Starego Miasta w Warszawie. Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego napojów i czekoladowych wyrobów oraz tradycyjnych potraw, na mieszkańców Warszawy i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. W tym roku nie zabraknie niespodzianek!

Oczywiście nie zdradzimy wszystkiego od razu, jednak możecie się spodziewać przepięknego Domku Mikołaja, który pozwoli na pełne magii spotkania w rodzinnej atmosferze. Pojawi się też maskotka Jarmarku, a zrobione wspólnie z nią zdjęcie będzie piękną pamiątką z wizyty na Jarmarku.

W strefie gastronomicznej tradycyjnie królował będzie grill i staropolskie potrawy. Pojawią się tradycyjne wyroby wędliniarskie. Wśród przekąsek i łakoci zobaczymy wyroby czekoladowe, turecką chałwę, tradycyjne ciasta i ciasteczka, herbatę świąteczną i inne aromatyczne gorące napoje.

Znajdzie się coś pysznego dla każdego – i dla dzieci, i dla dorosłych.

Obok niezwykłych drewnianych chatek pojawią się świąteczne dekoracje wykonane przez polskich rzemieślników. Aleje Jarmarku zdobić będą przepiękne, żywe, ozdobne choinki świąteczne.  

FB: https://www.facebook.com/jarmarkiwwarszawie/

GDZIE: Warszawa Barbakan – Międzymurze, Plac Zamkowy tuż obok Kolumny Zygmunta.

KIEDY: Od 25 listopada 2017 roku CODZIENNIE aż do 07 stycznia 2018.

Jarmark będzie czynny w godzinach 11:00 – 20:00 z wyjątkiem piątku i soboty, kiedy to otwarty będzie w godzinach 11:00 – 21:30. 


Przeczytaj też:

Królewski Ogród Światła 2017 – klik

Multimedialny Park Fontann rozbłyśnie zimą – klik

Gdzie na łyżwy w Warszawie 2017/2018 – klik

Przegląd prasy sprzed 100 lat – klik

Sylwester w Warszawie 2017/2018 – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.