Jakie kwiaty wysłać na Walentynki?

kurier kwiaty na walentynki

Nadchodzi święto zakochanych, a Ty nadal nie masz prezentu dla swojej połówki? Kwiaty na Walentynki to idealna forma podarunku na tę właśnie okazję. Jeśli jednak nie wiesz, na które z nich postawić, pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Wbrew pozorom nie każdy kwiat lub bukiet musi zadowolić obdarowywaną nim osobę właśnie 14 lutego, ponieważ wielu z nim przypisywane jest określone znaczenie, co warto wziąć pod uwagę.  

Kwiaty na Walentynki – które z nich symbolizują miłość? 

Nie wiedząc, co firma Kurier Kwiatowy powinna dostarczyć danej osobie, większość korzystających z jej usług klientów decyduje się postawić na sprawdzone rozwiązanie – czerwone róże. Trzeba przyznać, że jest to słuszny wybór, ponieważ te kwiaty są symbolem miłości i namiętności, na co wpływa nie tylko ich kształt, ale przede wszystkim barwa. Czerwień kojarzy się z sercem, a serce z miłością, dlatego nie powinno nikogo dziwić, dlaczego kwiaty na Walentynki w postaci róż są tak chętnie wybierane przez zakochanych. Jeśli też postawisz na to sprawdzone rozwiązanie, nie powinieneś żałować niezależnie od tego, czy podarujesz najbliższej Twojemu sercu osobie cały bukiet, czy może tylko jedną różyczkę. Trudno znaleźć kogoś, kto nie lubiły tego rodzaju kwiatów, a przepadają za nimi szczególnie kobiety – i to nie tylko te, które zawodowo zajmują się florystyką. 

Bukiet róż – jaki ich kolor będzie najbardziej odpowiedni? 

Jeżeli nie jesteś zwolennikiem standardowych rozwiązań, w związku z czym uznałeś, że potrzebujesz czegoś innego na walentynkowy prezent niż bukiet róż, śmiało możemy polecić Ci goździki. Dlaczego właśnie te rośliny warto podarować ukochanej/ukochanemu 14 lutego? Ich otrzymanie z rąk drugiej osoby w różnych kręgach jest uznawane za wyraz podziwu i uznania, a nierzadko także miłości – zwłaszcza gdy mówimy o goździkach w kolorze czerwieni. Białe z kolei kojarzone są najczęściej z czystością i skromnością, dlatego mogą okazać się świetnym wyborem w przypadku, gdy zechcesz wręczyć je osobie, z którą dopiero od niedawna tworzysz związek, oparty na razie na innego rodzaju fundamentach niż namiętność. Kwiaty na Walentynki w postaci goździków bardzo dobrze prezentują się zarówno w mniej licznych, jak i składających się z dużej liczby sztuk bukietach, o czym również warto pamiętać. 

Dlaczego warto dołączyć do grona użytkowników poczty kwiatowej? 

Bukiet róż ani goździków nie są dla Ciebie przekonującymi propozycjami? Może zechcesz zatem nabyć tulipany, by następnie podarować je wybranej osobie – oczywiście w kolorze czerwieni? One również często są uznawane za symbol miłości, a dodatkowo zwiastun zbliżającej się wiosny, której nadejściu towarzyszy nam uczucie szczęścia i nadziei na lepsze jutro. Poczta kwiatowa Kurier-Kwiatowy.pl chętnie dostarczy je pod wskazany przez Ciebie adres, jeśli nie masz czasu lub możliwości samodzielnego wręczenia tulipanów, goździków czy róż ukochanej bądź ukochanemu. Na pewno dotrą na czas, sprawiając wiele radości osobie będącej adresatem przesyłki. 

/artykuł sponsorowany/

Reklama