Co Ja Pacze – Czyli Międzynarodowy Dzień Kota W Hali Gwardii

UDOSTĘPNIJ
  • 3
  •  
  •  
  •  

Co Ja Pacze – Czyli Międzynarodowy Dzień Kota W Hali Gwardii.

W sobotę 17 lutego 2018 roku kociarze przejmują Halę Gwardii! Czeka na Was wiele atrakcji! Tego dnia w Hali pojawią się specjalni wystawcy z produktami dedykowanymi Waszym pupilom. 

Będą z nami “Zakotani” ze swoimi superwygodnymi legowiskami, ponadto stoiska z zabawkami, laserami, żywą kocią trawką. Będzie z nami “Husse”, które przygotowało superniespodzianki dla właścicieli kotów.

Program imprezy:

11.00-17.00 – stoiska dedykowane właścicielom kotów

11.00-17.00 – kącik porad z udziałem ekspertów fundacji JOKOT nt. kotów: behawioryzm, żywienie, ogólnie kot w domu, adopcje, jak zostać domem tymczasowym itp.

14:00-15:00 – rozmowa o kotach z udziałem przedstawicielek fundacji JOKOT

20.00-21:30 – koncert zespołu SUOVA

22.00-01:00 – DJ Mały Jaś & Tomasz Busławski

Czeka na Was również specjalny kącik porad przygotowany przez naszych ekspertów. Będą oni odpowiadać na Wasze pytania, doradzać, polecać i rozwiewać wszelkie wątpliwości dotyczące opieki nad kotami wszelkiej maści.
Będzie z nami fundacja JOKOT, która na co dzień pomaga kotom bezdomnym i wolno żyjącym. 

Zadbamy również o Ciebie, drogi właścicielu 😉
Weź kota ze sobą w odwiedziny do Hali a jeśli delikwent nie będzie w nastroju na wizyty, wystarczy, że zrobisz sobie z nim wesołe selfie. Wrzuć selfie na FB lub Instagram, oznacz Halę Gwardii z hashtagiem#kotyhaligwardii a nasi najemcy uraczą Cię soczystą zniżką!

Wieczorem natomiast wszyscy będą mogli pokazać swoje kocie ruchy podczas sobotniej imprezy. Scena Hali Gwardii rozpali się do czerwoności. Imprezę otworzy zespół SUOVA, który zaczaruje Was utworami ze swojej najnowszej płyty. O 22:00 scenę przejmie DJ Mały Jaś i Wasz ulubiony Tomek Busławski ze swoim magicznym saksofonem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.