Inauguracja Świątecznej Iluminacji Warszawa 2019

Inauguracja Świątecznej Iluminacji Warszawa 2019.

Zimowa magia powróci do Warszawy! Miliony światełek na stołecznych ulicach po raz kolejny stworzą wymarzoną atmosferę do wieczornych spacerów. Start iluminacji już 7 grudnia! Bądźcie z nami, pierwsze lampki zaświecą po zmroku!

Chcesz spotkać św. Mikołaja? Przyjdź podczas inauguracji świątecznej iluminacji do Multimedialny Park Fontann w Warszawie. Już od 15:00 czeka na Ciebie miejsce w saniach.

 W sobotę podczas koncertu o godz. 17:00 z balkonu Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw zaśpiewają dla Was soliści operowi: Aleksandra Wiwała, Aleksandra Borkiewicz i Leszek Świdziński oraz Trzej Młodzi Tenorzy. Usłyszymy zarówno utwory z repertuaru Jana Kiepury, który również śpiewał z tego miejsca, jak i największe przeboje muzyki rozrywkowej z ostatnich lat, w ciekawych i niejednokrotnie zaskakująco nowoczesnych aranżacjach. Na ścianach historycznego budynku hotelu Bristol będzie również prezentowany świetlny pokaz audiowizualny.

Moc atrakcji czekać będzie na Was w Multimedialny Park Fontann w Warszawie na Podzamczu. W rytm zimowych przebojów zatańczą fontanny, roziskrzone 30 tysiącami ledowych punktów. Piętnastominutowe spektakle rozpoczną się o pełnych godzinach: 16, 17, 18, 19 i 20.
Na wspólne zdjęcie z najmłodszymi czekać będzie w saniach święty Mikołaj, a dla wszystkich odwiedzających Multimedialny Park Fontann przewidziana jest również gorąca herbata

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.