II Świąteczny Jarmark Różnorodności

Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz w Parku Górczewska!

Dzyń, dzyń, dzyń! Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku, Dzielnica Bemowo przygotowała 1000 świątecznych drzewek i moc atrakcji w ramach akcji „Choinka pod Choinkę” na Bemowie.

Zgłoszenia będą przyjmowane w dniach 6–8 grudnia za pomocą formularza internetowego. 17 grudnia szczęśliwi zwycięzcy odbiorą pachnące jodły kaukaskie z Parku Górczewska. Może to właśnie w twoim domu zagości bemowskie drzewko?
Szczegóły: https://bemowo.um.warszawa.pl/-/final-akcji-choinka-pod-choinke-koncert-varius-manx-kasi-stankiewicz

Święta to także czas spotkań w towarzystwie pysznego jedzenia, dlatego w dniach 16-18 grudnia odbędzie się II Bemowski Festiwal Bożonarodzeniowy. Aromaty goździków, piernika, świątecznych słodkości i barszczyku z pewnością zwabią Was w weekend do Parku Górczewska.

17 grudnia zapraszamy na Świąteczny Jarmark Różności – kiermasz rękodzieła artystycznego. Na stoiskach znajdziecie m.in. dekoracje wykonane na szydełku, miody, mydełka, ozdoby choinkowe, zabawki, ręcznie rysowane i malowane grafiki oraz zestawy prezentowe dla spóźnialskich.

Również w sobotę o godz. 17.00 w Amfiteatrze wystąpią Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Na świąteczny czas Bożego Narodzenia artyści przygotowali niepowtarzalny koncert kolęd i pastorałek okraszony największymi przebojami zespołu.Ten niezwykły wieczór pozwoli zmęczonym zmysłom poczuć klimat i magię zbliżających się Świąt.


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie – klik