I Konkurs Dziecięcych Talentów

I Konkurs Dziecięcych Talentów.

Marzysz o tym, żeby stanąć na scenie, uwielbiasz śpiewać lub recytować wiersze? Zawsze chciałeś nagrać swoją płytę? Zaprezentuj się na Dziecięcej Scenie Muzycznej Polskiego Radia Dzieciom i spełnij swoje marzenia! Dziś rusza I Konkurs Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom.

„I Konkurs Dziecięcych Talentów” to inicjatywa Polskiego Radia Dzieciom, mająca na celu odkrywanie i promocję najbardziej utalentowanych słuchaczy w trzech kategoriach wiekowych: do 5 lat, 6-9 lat oraz 10-13 lat. Zadanie konkursowe polega na zaśpiewaniu utworu lub wyrecytowaniu wiersza w języku polskim, choć jak przyznają organizatorzy konkursu, chcieliby poznać i usłyszeć dziecięce piosenki popularne również poza granicami Polski. Jeżeli uczestnik pochodzi z rodziny dwujęzycznej, może zgłosić utwór w kategorii zagranicznej.

Wykonane utwory oceni jury w składzie: Natalia Kukulska, Daria Druzgała, Marcin Kusy i Szymon Radzimierski oraz słuchacze Polskiego Radia Dzieciom w internetowym głosowaniu. Jury wybierze 10 uczestników w kategorii „wiersz” i 10 uczestników w kategorii „piosenka”. Konkurs umożliwi nie tylko rozwijanie dziecięcych pasji, edukację muzyczną i oswajanie ze sceną estradową. To także szansa na realizację marzeń każdego artysty, czyli zagranie koncertu oraz wzięcie udziału w nagraniu albumu.

Wystarczy zaśpiewać piosenkę lub wyrecytować wiersz i nagrać tę wyjątkową chwilę, a potem wysłać nagrany plik poprzez specjalnie przygotowany formularz, który znajduje się pod adresem: konkurstalentow.polskieradio.pl i gotowe! Swoje umiejętności można zaprezentować w formie nagrania audio lub video. Zgłoszenia przyjmowane są od 1 kwietnia do 1 czerwca br. Wzięcie udziału w wydarzeniu oznacza akceptację dostępnego na stronie regulaminu.

W tym konkursie nie ma przegranych! Każdy może zaistnieć na antenie Polskiego Radia Dzieciom.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.