Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zaprasza na wyjątkowe warsztaty już od 5 marca!

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, warszawskie centrum rozrywki Hulakula powita na nowo gości już 5 marca na wyjątkowych warsztatach. Wszystko po to, by wyjść naprzeciw dużemu zainteresowaniu mieszkańców Warszawy.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zlokalizowane na warszawskiej Pradze to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie. Poza bowlingiem do dyspozycji gości jest tam bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu. W związku z pandemią koronawirusa Hulakula musiała całkowicie zawiesić działalność rozrywkową.

Co zmieni się w funkcjonowaniu Hulakula?
W najbliższym czasie goście nie będą mogli bawić się na dyskotekach, nie odbędą się także żadne imprezy masowe, a na Sali zabaw dzieci nie skorzystają z ulubionego basenu z kulkami. Jednak centrum rozrywki planuje inne aktywności i zapewnia, że robi wszystko, aby korzystanie z Hulakula było bezpieczne.

Rozrywka w nowym reżimie sanitarnym – Warsztaty bowlingowe i bilardowe z wykwalifikowanym instruktorem!

Zmianie ulega korzystanie ze strefy bowlingowej. Zajęty będzie co drugi tor, chyba, że rezerwacji dokonują członkowie rodziny, bądź osoby zamieszkujące to samo gospodarstwo domowe – wtedy mogą grać na sąsiadujących torach. Obowiązywać będzie limit 6 osób na tor.
Podobne zasady obowiązują w strefie bilardowej. Co drugi stół będzie wolny, a sprzęt do gry (kije i bile) będzie wydawany w recepcji. Obowiązywać będzie limit 4 osób na stół.

Warsztaty bilardowe i bowlingowe to ciekawy, aktywny sposób na spędzenie czasu w gronie rodzinnym, a nowy cennik sprawi, ze będą dostępne dla wszystkich. Zajęcia bowlingowe to koszt 69zł za godzinę za tor, a bilardowe tylko 29zł za stół.

Na warsztaty zarejestrować można się wyłącznie przez stronę internetową rezerwacje.hulakula.com.pl, a zapisu mogą dokonać tylko osoby pełnoletnie.

Zapraszamy wyłącznie po rejestracji od poniedziałku do soboty w godz.14.00-24.00, a w niedzielę w godz. 14.00-22.00
Do zobaczenia na Jagiellońskiej 82b.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.