How women do business in Poland and Israel … and why they rock

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

How women do business in Poland and Israel … and why they rock.

“Jak Polki i Izraelki radzą sobie w biznesie… I dlaczego są w tym świetne!”

W czwartek, 19 września 2019, w godzinach 8.45-15.00 w Centrum Pokoju i Innowacji im. Peresa w Tel Awiwie odbędzie się pierwsza polsko-izraelska konferencja poświęcona przedsiębiorczości kobiet “Jak Polki i Izraelki radzą sobie w biznesie… I dlaczego są w tym świetne!”

Jednym z głównych celów konferencji, organizowanej pod honorowym patronatem pierwszej damy RP Agaty Kornhauser-Dudy przez Ambasadę RP w Tel Awiwie, jest dzielenie się najlepszymi praktykami i doświadczeniami w sprawie pozycji kobiet w społeczeństwie, nauce i biznesie widzianej z wielu perspektyw. Wydarzenie jest podzielone na kilka części, które będą poświęcone m.in. innowacjom, modzie i przemysłowi kosmetycznemu, turystyce, mediom, zaangażowaniu społecznemu. Będzie to pierwsze i największe tego typu polsko-izraelskie wydarzenie w 2019 roku.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji na stronie: https://events.eventact.com/ws/howwomendobusinesspoland19. Są tam też: najnowsza agenda wydarzenia, sylwetki mówców i informacje o warsztatach Google.

Kontakt: Katarzyna Rybka-Iwańska, kierownik Referatu Polityczno-Ekonomicznego, Ambasada RP w Tel Awiwie, mail: katarzyna.rybka@msz.gov.pl, tel. +972 543113998, Jarosław Ćwiek-Karpowicz, radca ds. ekonomicznych, Ambasada RP w Tel Awiwie, mail: jaroslaw.cwiek-karpowicz@msz.gov.pl.

Partnerzy wydarzenia: Google, Polsko-Izraelska Izba Gospodarcza, PLL LOT, Dr Irena Eris, Balagan Studio, Come Creations Group, Instytut Adama Mickiewicza, Urząd Miasta Łodzi, Emilia Holding Ltd., Polska Organizacja Turystyczna, Pitango Venture Capital, Wikimedia Israel, Urząd Miasta i Gminy Bystrzyca Kłodzka.

Źródło informacji: PAP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.