HopDoRestauracji – Hop.City pomaga warszawskim restauracjom w trakcie epidemii

HopDoRestauracji – Hop.City pomaga warszawskim restauracjom w trakcie epidemii

Od 14 kwietnia w aplikacji Hop.City dostępna jest nowa funkcja, gdzie każdy użytkownik po zalogowaniu się na swoje konto, może zobaczyć na mapie dostępne restauracje z odbiorem osobistym. W nagrodę za zamówienie jedzenia u lokalnych restauracji, operator skuterów daje 10 minut gratis na swoją usługę.

W związku z epidemią koronawirusa już ponad miesiąc zamknięte są restauracje, bary i kawiarnie w całej Polsce. Jak wskazują zapowiedzi ekonomistów, branża gastronomiczna to jeden z tych segmentu rynku, który jest najbardziej dotknięty skutkami epidemii. Część restauratorów ratuje się dostawami do klientów, ale znakomita większość po prostu zawiesiła działalność albo ogłasza upadłość. Hop.City — operator skuterów elektrycznych na minuty, chce wesprzeć restauratorów, aby więcej klientów zamawiało jedzenie z odbiorem osobistym i nie tylko.

Jak działa promocja #HopDoRestauracji?

  • Pobierz aplikację Hop.City na swój telefon
  • Zaloguj się lub załóż darmowe konto w Hop.City
  • Zaraz po uruchomieniu aplikacji, widzisz na mapie dostępne blisko Ciebie restauracje
  • z możliwością odbioru osobistego
  • Wybierz dowolną restaurację i kliknij „Menu” lub skontaktuj się z wybraną restauracją
  • w celu złożenia zamówienia
  • Przyjedź do restauracji — najlepiej naszym skuterem i powiedz hasło #HopDoRestauracji
  • Obsługa lokalu udostępni Ci Twój unikalny kod na 10 minut jazdy gratis w Hop.City

Ważne: darmowe minuty mają ważność 7 dni od daty ich otrzymania.

„Chcemy wesprzeć branżę gastronomiczną, aby więcej klientów zamawiało jedzenie z restauracji czy kawiarni, tym bardziej w czasie, kiedy lokale są zamknięte, a właściciele są na skraju rezerw finansowych albo jeszcze gorzej. Poza widocznymi punktami na mapie, dostępna jest też opcja zamówienia jedzenia. Dodatkowo, aby zachęcić użytkowników do składania zamówień, postanowiliśmy uruchomić promocję #HopDoRestauracji — w ramach której, każdy kto odbierze zamówienie na to hasło, otrzyma 10 minut jazdy gratis na naszych pojazdach” — mówi Patrycja Ogrodnik Brand Manager Hop.City.

Na start Hop.City udostępniło ofertę ponad 40 restauracji w Warszawie, ale jak zapewniają przedstawiciele Spółki, zapotrzebowanie po stronie restauracji na takie wsparcie jest tak duże, iż nie wykluczają, że w najbliższych dniach pojawią się kolejne miasta.
„Dzięki akcji Hop.City i akcji #HopDoRestauracji jesteśmy jeszcze bliżej naszych Klientów, których kochamy karmić!” — komentuje Michał Reczyński Business Development Manager sieci lokali Bobby Burger.

„Obserwując obecną sytuację rynkową, wierzymy, że takie działania wspierające branżę gastronomiczną są bardzo potrzebne, dlatego koszty promocji bierzemy w 100% na siebie. Już teraz rozmawiamy z największymi markami w branży, aby dołączyli do naszej akcji, aby już niedługo zaproponować coś specjalnego dla osób, które będą zamawiały jedzenie z dostawą do domu” — dodaje Patrycja Ogrodnik.

Dla osób, które chcą dołączyć swoją restaurację do akcji #HopDoRestauracji prosimy o kontakt na marketing@hop.city.

Strona: https://hop.city/

Informacja o firmie
Hop.City (JedenŚlad Sp. z o.o.) oferuje kompleksowe rozwiązania dla użytkowników, podmiotów biznesowych oraz samorządów zainteresowanych usługami sharingowymi. Całość spina autorski system i aplikacja do bezkluczykowego wynajmu pojazdów elektrycznych (skutery) na minuty. Polska spółka została założona w 2017 roku przez trójkę znajomych: Karolinę Sikorską, Łukasza Banacha oraz Marcina Brzeskiego. W maju tego roku Hop.City został jednym z laureatów projektu akceleracyjnego Warsaw BOOSTER.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.