Helios bez barier: „Piłsudski” w wersji dla osób niesłyszących!

Helios bez barier: „Piłsudski” w wersji dla osób niesłyszących!

W niedzielę, 22 września siec kin Helios zaprasza na wyjątkowy seans filmu „Piłsudski”. W odpowiedzi na sygnały płynące od Widzów, a także wychodząc naprzeciw potrzebom osób niesłyszących, ten poruszający dramat historyczny zostanie wyemitowany w wersji z napisami we wszystkich kinach Helios.

To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami – żoną i kochanką.

Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę wraz ze współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg – by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i „Ziuk” widzi nowe szanse na realizację niemożliwego…

„Piłsudski” to kino awanturnicze, płomienny romans, opowieść o Marszałku, jakiego nie znamy i walce o niepodległość, która nie miała prawa się udać… Na niedzielne seanse sieć zaprasza wszystkich Widzów. Dzięki dodaniu odpowiednich napisów, osoby z dysfunkcją słuchu będą mogły wspólnie z resztą widowni przeżywać te niesamowite, filmowe emocje.

Szczegółowe informacje oraz bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/napisy.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.