Gutek – PREMIERA ONLINE

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie Gutek. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi premiera albumu „Stan rzeczy”.
 
Przez wiele lat jego charakterystyczny głos i melodyjny śpiew kojarzył się z formacją Indios Bravos, jak również dodawał smaku hip-hopowym hymnom przełomu wieków. „Ja to Ja” Paktofoniki , „Rapowe Ziarno” Abradaba czy „To Dla Moich Ludzi” Vienia i Pelego, to przykłady pierwsze z brzegu.
W związku z zawieszeniem działalności macierzystego zespołu, Gutek postanowił zebrać własny, pod nazwą…GUTEK. Brak płyty nie przeszkodził zespołowi zagrać trzy trasy koncertowe. W międzyczasie powstała bardzo ciekawa płyta z pogranicza reggae i rocka. „Wiem, że część ludzi kojarzy mnie z reggae. Kocham tę muzykę, ale w mym sercu i głowie powstało 10 różnych stylowo piosenek” – mówi Gutek. Fani poznali już 3 single z płyty, a liczba wyświetleń pierwszego z nich zbliża się do dwóch milionów.
 
20 kwietnia 2021, godz. 18:00
W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.
Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.
 
Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.