Grochów się budzi – gastronomiczny weekend grochowski

Grochów się budzi – gastronomiczny weekend grochowski

Czy żeby smacznie zjeść i spotkać się z przyjaciółmi mieszkańcy Grochowa muszą przekroczyć linię średnicową, aby znaleźć się… na Pradze? Czy w poszukiwaniu miłej atmosfery grochowianin najpierw musi minąć Wisłę? Właściciele grochowskich knajp chcą udowodnić, że jest dokładnie odwrotnie. Już w piątek startuje weekendowe wydarzenie Grochów się budzi, w ramach którego miłośnicy dzielnicy spróbują przekonać niedowiarków, że dobrą zabawę znajdą kilka kroków od domu.

Od spotkań poświęconych historii Grochowa, jam session i muzycznych recitali po nowe pozycje w  menu nawiązujące do samej dzielnicy. Głównymi organizatorami Grochów się budzi są trzy popularne grochowskie knajpy – Komisariat 17, Klubokawiarnia Kicia Kocia oraz Stacja Grochów, które poprzez swoją współpracę chcą pokazać, że gastronomiczna i kulturalna mapa dzielnicy nie przypomina już tej sprzed lat. Dziś spotkania z artystami, muzykę na żywo i różnorodną kuchnię grochowianie znajdą już podczas krótkiego spaceru. 

Lokale biorące udział w wydarzeniu:
Klubokawiarnia Kicia Kocia
Komisariat 17
Stacja Grochów
Warszawski Łotr
Gorzki Melon
Klubokawiarnia ITePe
Androny, Kawiarnia i Specialitesy na Grochowie
13Win
Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego
Knajpa Sami Swoi
Włoska Robota -gelato cafe-
Kącik Smaku na Szembeka
Fabryka Pizzy Grenadierów
Obiad i Szarlotka
Cafe Mila Kawiarnia
CAFE LIBO
Cukiernia Olczak
Kawiarnia zpraginieni Coffee & Wine
Wege Bears

Przekonajcie się, że nie trzeba jeździć po Warszawie w poszukiwaniu ciekawych przygód gastronomicznych, oferta grochowskich knajp i knajpeczek jest bardzo szeroka, różnorodna, po prostu atrakcyjna!

Atrakcje w wydarzeniu – klik

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.