Gdzie wykonać trening EMS w Warszawie?

Gdzie wykonać trening EMS w Warszawie
Female body with centimeter tape around on white background.
EMS jest to trening, który cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem wśród Polaków. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych ćwiczeń. Coraz więcej siłowni, klubów fitness oraz salonów kosmetycznych wprowadza do swoich usług treningi EMS. Gdzie wykonać EMS trening w Warszawie? I jakie są efekty zabiegowe?

EMS – na czym polega?

EMS to elektrostymulacja mięśni polegająca na wysyłaniu impulsów do mięśni doprowadzając je w ten sposób do skurczu za pomocą specjalnych elektrod. Podczas treningu dochodzi do stymulowania mięśni głębokich co przyczynia się do osiągania bardzo dobrych efektów treningowych.

Jakie są rezultaty EMS?

Największym plusem tej metody jest jednoczesne stymulowanie dużych grup mięśniowych co podczas tradycyjnego treningu jest niemożliwe. Dzięki tego typu ćwiczeniom można spalić kilkaset kalorii a 30 minutowy trening porównywany jest do dwugodzinnych zmagań na siłowni. Przewagą EMS nad tradycyjnymi ćwiczeniami jest fakt iż treningi te są bezbolesne i nie wiążą się z hektolitrami wylanego potu podczas ćwiczeń.

Ile elektrostymulacji mięśni wykonać aby osiągnąć najlepszy efekt?

Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty zalecane jest wykonanie od 6-12 zabiegów w zależności od predyspozycji genetycznych i stopnia aktywności fizycznej. Zabiegi najlepiej wykonywać 2 razy w tygodniu z jednodniową przerwą na odpoczynek. Dodatkowo podczas wykonywania serii zabiegów zaleca się picie 1,5-2 l wody dziennie i stosowania niskotłuszczowej diety.

Komu polecany jest zabieg?

Zabieg polecany jest:

  •         osobom, które ćwiczą i stosują dietę a nie są zadowolone z osiągniętych efektów
  •         osobom, które nie lubią ćwiczyć a chcą w bezinwazyjny i szybki sposób wysmuklić sylwetkę
  •         osobom, które mają osłabione mięśnie i chcą je wzmocnić
  •         osobom, po liposukcji
  •         osobom, po porodzie, które chcą szybko wrócić do sylwetki sprzed ciąży

Gdzie wykonać elektrostymulacje mięśni w Warszawie?

Treningi elektrostymulacji mięśni w Warszawie można wykonać w wielu miejscach. Jednak alternatywą dla treningów są zabiegi elektrostymulacji, które można wykonać na Warszawskiej Ochocie w klinice medycyny estetycznej RosaMed Clinic. Jest to doskonała alternatywa dla treningu gdyż nie wymaga dodatkowych ćwiczeń a wystarcza tylko i wyłącznie zabieg na leżąco przy takim samym efekcie końcowym.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.