Gdzie polecieć na podróż poślubną? Egzotyczne kierunki z wylotem z Warszawy

Gdzie polecieć na podróż poślubną? Egzotyczne kierunki z wylotem z Warszawy

Podróż poślubna to jedno z najważniejszych życiowych wspomnień. Ważne, aby była wyjątkowa i niepowtarzalna. Najczęściej Państwo Młodzi na kierunek swoich wakacji wybierają egzotyczne kierunki. Plaża, słońce i krajobrazy za oknem podkreślają wyjątkową atmosferę urlopu. Zastanawiasz się, gdzie na podróż poślubną? Przeczytaj nasz artykuł!

Romantyczne wakacje we dwoje – dlaczego warto z nich skorzystać?

Ślub, wesele, przygotowania do ceremonii zaślubin – każda z tych czynności zajmuje mnóstwo czasu. Rodzinne wydarzenia, choć są przyjemne, to często generują sporą dawkę stresu, dlatego tak ważna jest podróż poślubna. Romantyczne wakacje we dwoje stają się odskocznią od codziennej szarej rzeczywistości. Warto ten stan utrzymać jak najdłużej. Egzotyczny urlop stanowi przedłużenie wyjątkowych chwil, które będziecie pamiętać do końca życia. Wspólny wyjazd pozwoli odetchnąć, pozbyć się silnych emocji i odpocząć od nagromadzonego stresu.

W tym celu warto wybrać wymarzone miejsce. Na pewno każdy z Was ma przed oczami egzotyczną plażę, miasto, czy państwo, które chciał od dawna odwiedzić. Podróż poślubna to idealny czas na realizację swoich pragnień. Pamiętaj, że tak romantyczny wyjazd zdarza się tylko raz w życiu!

Gdzie w podróż poślubną? Najczęściej wybierane miejsca z Warszawy

W Warszawie zlokalizowano największe lotnisko w Polsce. Obiekt obsługuje mnóstwo egzotycznych kierunków, z których warto skorzystać. Poniżej wymieniono idealne miejsca na podróż poślubną z wylotem z Warszawy.

Zanzibar

Turkusowa woda, pełne słońce i biały piasek na plażach – czego chcieć więcej od podróży poślubnej? Zanzibar to miejsce, w którym obydwoje odpoczniecie niezależnie od tego, czy lubicie aktywny, czy leniwy odpoczynek. Na wyspie można oglądać kolorowe rybki, rafy koralowe i skorzystać ze snorkellingu.

Bali

Twoim marzeniem jest egzotyczna podróż poślubna? Indonezyjska wyspa Bali na pewno spełni to wymaganie! Można się na niej zrelaksować, a jednocześnie zobaczyć wiele wspaniałych miejsc. Co więcej, jedzenie jest tam zdecydowanie tańsze, a wschody i zachody słońca nieziemskie! Wiele samolotów kursuje z lotniska Chopina, więc stosunkowo łatwo tam dotrzeć.

Tajlandia

To wyjątkowe miejsce na podróż poślubną – warto wziąć jednak pod uwagę czas przelotu wynoszący około 10-12 godzin. W tym przypadku wyjątkowy urlop należy nieco wydłużyć, aby cieszyć się fantastyczną przyrodą, pełnym słońcem i gorącym piaskiem. Tajlandia to ciepłe miejsce, które przyciąga turystów cały rok. Niezależnie od tego, kiedy bierzesz ślub, zawsze jest dobra pora, aby odwiedzić ten egzotyczny region.

Idealna podróż poślubna – jak się do niej przygotować?

Wyjątkowa podróż poślubna powinna być odpowiednio zorganizowana. Nie wymaga jednak jakichś skomplikowanych działań. Każda osoba sobie poradzi z tego typu sprawunkami. W pierwszej kolejności ustal cel wakacji – zwróć uwagę na pogodę, dostęp do komunikacji publicznej i znajomość języka angielskiego. Dzięki temu poczujesz się pewniej. Wybierz wyspę lub region, w którym jest słonecznie cały rok. Następnie sprawdź kursy z lotniska Chopina i kup bilety – każda podróż ma start w tym miejscu. Pamiętaj, aby sprawdzić wymagania dotyczące paszportu i wizy. Warto zorganizować wycieczkę wcześniej, aby mieć czas na skompletowanie niezbędnych dokumentów. Decydując się na urlop w egzotycznym miejscu – to niezwykle ważne.

Na kilka tygodni przed rozpoczęciem wycieczki, warto ustalić ramowy plan zwiedzania i zrobić listę niezbędnych przedmiotów. W Waszej walizce powinien się znaleźć krem z filtrem, kąpielówki oraz ubrania na różną pogodę. Nie zapominaj o płynie dezynfekującym i paście do zębów. Organizując trasę, notuj wszystkie wydatki. Wówczas zyskasz pewność, że nie przekroczysz założonego budżetu. Nierzadko w innych krajach prowizja w bankomatach jest bardzo wysoka, więc możesz stracić nieco oszczędności. Przed wylotem powinieneś się odstresować. Warto zarezerwować pokój w Air Hotel – to obiekt położony nieopodal lotniska Chopina. Oferuje bezpłatny transfer na lotnisko i komfortowe pokoje. Nocleg w tym miejscu ukoi nerwy, pozwoli smacznie zjeść i jeszcze raz sprawdzić zawartość walizki.

/artykuł sponsorowany/

Reklama