Garażówki na Różycu

Garażówki na Różycu

Już w niedzielę 7 sierpnia 2022 roku pierwsza niesamowita garażówka na Różycu. Na starem warszawskiem bazarze rozkwitnie handel. Zapisy i wstęp za kompletną darmoszkę.

Garażówka na medal

Organizatorzy zaplanowanej na 7 sierpnia wyprzedaży garażowej – Zarząd Praskich Terenów Publicznych m.st. Warszawy – liczą, że przyciągnie ona rzesze sprzedających i kupujących. Będzie trwać od godz. 11.00 do 17.00. Do października mają odbyć się cztery takie wyprzedaże.

– Chcemy odczarować odnowioną część bazaru i pomóc jej zaistnieć w świadomości mieszkańców. Celem naszych garażówek jest integracja mieszkańców pragnących odsprzedać, wymienić lub oddać przedmioty np. zabawki, książki, ubrania oraz promocja Bazaru Różyckiego jako miejsca handlu. Impreza zaplanowana na „Różycu” wpisuje się doskonale w miejski program rewitalizacji Pragi. Takie miejsca z ich niepowtarzalnym klimatem a jednocześnie po gruntowej rewitalizacji przekonują, że Warszawa to miasto wspaniale łączące nowoczesność i tradycję – mówi Maciej Wójtowicz Dyrektor Zarządu Praskich Terenów Publicznych w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

Wstęp na imprezę – zarówno dla sprzedających, jak i kupujących – jest bezpłatny. Do handlu zostaną udostępnione wolne pawilony. Będzie też dużo miejsca dla sprzedających na zewnątrz.

Zapisy sprzedających do udziału w każdej z garażówek będą prowadzone do piątku poprzedzającego imprezę (do wyczerpania limitu miejsc). Należy wypełnić Kartę Rejestracyjną (załącznik do informacji na stronie ZPTP(otwiera się w nowej karcie)) i przesłać ją na adres sekretariat.zptp@um.warszawa.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Zarządu Praskich Terenów Publicznych m.st. Warszawy przy ul. Burdzińskiego 7, (w dni powszednie w godz. 8.00-15.00).

Wydarzenie na FB – klik

źródło: UM Warszawa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.