GAME CITY 2018

GAME CITY 2018.

W dniach 19-21 października 2018 r. już po raz dwunasty odbędzie się GAME CITY, jedna z największych imprez poświęconych grom w niemieckojęzycznym regionie. W samym sercu Wiednia pojawi się przeszło 70 wystawców reprezentujących najsłynniejsze marki z branży gier i rozrywki. W tym roku głównym punktem programu będzie kilkudniowy turniej dla entuzjastów e-sportu.

Na przestrzeni przeszło 10 tys. m2, w otoczeniu przepięknego wiedeńskiego ratusza i rynku będzie można testować gry, sprawdzić się jako odkrywca, a także wziąć udział w ciekawych dyskusjach. W celu zaprezentowania ekscytujących nowości i dokonań do Wiednia zawitają najważniejsi gracze tej branży, w tym A1, Bethesda, MediaMarkt, Microsoft Xbox, Nintendo, OMEN by HP, Saturn, Sony PlayStation i Square Enix. Oprócz prezentacji wystawców i najnowszych trendów w branży, GAME CITY będzie także okazją do pomówienia o edukacyjnych aspektach grania, jak również o praktyce odpowiedzialności w kontekście gier video. Wstęp na to trzydniowe wydarzenie jest bezpłatny.

Największa austriacka impreza gamingowa w skrócie:

– 19-21 października 2018 r., Ratusz w Wiedniu, Friedrich-Schmidt-Platz 1, 1010 Vienna,

– w piątek 19 października, od godz. 19:00 do północy, trwać będzie Noc Gier GAME CITY, czyli długa noc z grami pod egidą fritz-kola i A1. Obowiązuje rejestracja. Wstęp dla osób w wieku co najmniej 16 lat,

– oczekuje się przybycia ok. 80 tys. gości,

– Ponad 70 wystawców na ok. 10 000 m2 przestrzeni,

– F.R.O.G. (Future and Reality of Gaming – Przyszłość i realia gier) to konferencja poświęcona grom z udziałem wielu prelegentów z kraju i zagranicy,

– największy turniej rozgrywek e-sport offline niemieckojęzycznego regionu,

– finał rozgrywek Ligi eSports Austria A1 z nagrodami pieniężnymi o wartości 32 000 EUR,

– GAME CITY School Day (Dzień Szkoły),

– GAME CITY Children’s Zone (Strefa dla dzieci).

Poprzedzająca wydarzenie impreza dla przedstawicieli mediów odbędzie się w czwartek 18 października 2018 r. Wstęp od godz. 17:45, rozpoczęcie o godz. 18:30.

Rejestracje przyjmowane są do 17 października pod adresem: game-city@currycom.com

Źródło informacji: APA-OTS
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.