GalopFest – Festiwal Food Trucków i Piw Kraftowych

Festiwal Food Trucków i Piw Kraftowych

Już 2-3 kwietnia rusza sezon plenerowy w Warszawie. W tych dniach od godziny 11 trwał będzie GalopFest, czyli Festiwal Food Trucków i Piw Kraftowych. Wyjątkowość wydarzenia wzmacnia jego miejsce, jakim jest Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Otoczenie zieleni, pięknej architektury i panująca, wyścigowa aura stworzy niesamowitą atmosferę.

Dwudniowy wyścig smaków z wieloma atrakcjami
W GalopFeście weźmie udział ponad 35 food trucków oferujących zróżnicowaną kuchnię, począwszy od amerykańskich burgerów, azjatyckich pierożków, hiszpańskich churrosów po tajskie curry. Powstanie także specjalna strefa piw kraftowych, a ich wielbiciele będą mieli okazję wysłuchać wykładu na temat warzenia piwa.

W sobotę publiczność będzie miała okazję obejrzeć mecz pokazowy koszykówki LOTTO 3×3 TEAM. Swoje umiejętności unaoczni drużyna, która reprezentuje Polskę podczas międzynarodowych turniejów. Przewidziana jest również strefa dla dzieci wypełniona animacjami, dmuchańcami oraz oprowadzankami na kucykach.

galopfest

Czas GalopFestu to niepowtarzalna okazja do poznania bliżej Toru Wyścigów Konnych Służewiec – w trakcie wydarzenia organizowane będą „Służewieckie Opowieści”, czyli spacery po torze z przewodnikami. Podczas spacerów omówiona zostanie historia Toru Służewiec, a w szczególności historia domów i życia codziennego jego mieszkańców. 3 kwietnia zaplanowana jest I edycja Galop Run, wiosennego biegu charytatywnego. Każdy przebiegnięty kilometr pomaga celom dobroczynnym. Ponadto, podczas wydarzenia przewidziana jest muzyka na żywo, spotkania z dżokejami oraz różnorodne degustacje.

galp fest sluzewiec

GalopFest wspiera Ukrainę
Trudna sytuacja u naszych wschodnich sąsiadów stale eskaluje, dlatego GalopFest przyłącza się do niesienia pomocy uchodźcom z Ukrainy. Wspólnie z poszczególnymi food truckami dołącza do akcji „Posiłek Zawieszony”. Inicjatywa polega na możliwości zakupu specjalnej pozycji z menu, z której dochód przeznaczony będzie na przygotowanie posiłków przez naszych wystawców dla potrzebujących uchodźców. Biorące udział w akcji food trucki zostaną specjalnie oznaczone na miejscu, a ich pełna lista zostanie upubliczniona na kanałach społecznościowych GalopFestu. Dodatkowo na stoisku LOTTO będzie możliwość zakupienia Zakładów Specjalnych, z których 80% środków pieniężnych zostanie przekazane na pomoc Ukrainie.
Zapowiada się niezwykły event, którego warto doświadczyć.

Szczegóły dostępne na kanałach społecznościowych:
Wydarzenie Facebook: https://www.facebook.com/events/268575378578976

WSTĘP WOLNY

Godziny otwarcia:
Sobota 2 kwietnia – od godz. 11 do ostatniego gościa
Niedziela 3 kwietnia – od godz. 11 do ostatniego gościa

Jak dojechać?
Samochód – wjazd przez główną bramę przy ul. Puławskiej,
Tramwaj – nr 4 lub 10 (należy dojechać do pętli i pokonując kładkę dla pieszych przespacerować wzdłuż wyścigowego muru),
Autobus – linia 300 – Metro Wilanowska – Tor Służewiec (autobus zatrzymuje się tuż przy wejściu na wydarzenie na Torze Służewiec).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.