Gala Derby 2019

Gala Derby 2019.

Reklama
Reklama

7 lipca na Tor Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu wyścigów konnych 2019.

Derby to jedna z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gonitw na całym świecie. Wyścig który cechuje wyjątkowy prestiż oraz sportowe emocje na najwyższym poziomie.

Najważniejsza gonitwa Westminster Derby zostanie rozegrana na Torze Wyścigów Konnych Służewiec po raz 75. W pierwszą niedzielę lipca o 17:45, 17 koni stanie do rywalizacji o błękitną wstęgę.
Tradycyjnie w tym samym dniu rozegrana zostanie również gonitwa o Nagrodę Prezesa Totalizatora Sportowego.

Reklama
Reklama

Derby to nie tylko sportowa rywalizacja to także święto elegancji. Dlatego nieodłącznym elementem tego wyścigowego święta jest Konkurs na najpięknieszy kapelusz, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród Pań.

Wasza obecność podczas Gali Derby to również świetna okazja żeby przyjść na Tor Służewiec z rodziną i przyjaciółmi! Na wszystkich odwiedzających w tym dniu czeka wiele atrakcji. Między innymi:

  • pokazy konne na Torze Głównym pomiędzy gonitwami
  • atrakcje i warsztaty dla dzieci w strefie ogólnodostępnej (fotobudka, stoisko wybijania monet, mini park linowy, dmuchane zjeżdżalnie, eurobunge, elektryczna kolejka, dmuchany tor przeszkód, warsztaty kreatywne, malowanie buzi)
  • ręcznie malowane podkowy
  • strefa foodtrucków
7 lipca 2019, godz. 13:30-19:30

BILETY do kupienia na stronie ebilet.pl (https://sklep.ebilet.pl/168603511049682963) oraz w kasach na Torze Służewiec w dniu wydarzenia.
Cena biletów do strefy ogólnodostępnej 19 PLN.

Reklama
Reklama

Jak najlepiej dotrzeć na Tor Służewiec?
W trakcie dnia wyścigowego zostanie uruchomiona specjalna linia autobusowa numer 300, jeżdżąca co 15 minut z pętli autobusowej przy stacji Metro Wilanowska bezpośrednio na miejsce wydarzenia. Autobus poruszać się będzie w godzinach 12:30 a 20:00.
Na Tor Służewiec można również dojechać samochodem. Wjazd na teren od bramy głównej przy ulicy Puławskiej 266

test

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.