Fotobudka na wesele – czy warto inwestować w taką atrakcję?

Fotobudka na wesele

Każdej parze młodej zależy, by zaplanowany przez nią dzień ślubu był niezapomniany nie tylko dla nich samych, ale również dla zaproszonych gości. To główny powód, dla którego organizatorzy coraz częściej sięgają po inne rozrywki niż taniec i tradycyjne weselne zabawy. Jednym z popularniejszych w ostatnich latach pomysłów jest fotobudka na wesele. Czy rzeczywiście warto się na nią zdecydować?

1. Fotobudka na wesele – możliwości

2. Gadżety do fotobudki

3. Fotobudka dla dzieci

Oczywiście, fotobudka na wesele to zupełnie coś innego niż fotograf ślubny i jako atrakcja wcale nie rości sobie praw, by go zastąpić. Specjalista jest w stanie zrobić profesjonalne ujęcia i tematyczną sesję dla pary młodej. Wynajęcie fotobudki natomiast to świetna zabawa dla samych gości.

Fotobudka na wesele – możliwości

Planując wynajem fotobudki, warto mieć świadomość dostępnych opcji. Standardowo możesz wybrać jedną z dwóch kategorii: fotobudka typu lustro lub fotobudka kabinowa. Ta pierwsza przypomina stojące lustro, na którego powierzchni wyświetlają się polecenia z przypisanymi do nich przyciskami. Wariant drugi jest kabiną przeznaczoną do robienia zdjęć. Która opcja będzie lepsza?

Większą popularnością cieszą się fotobudki kabinowe. Przypominają mobilne studio fotograficzne zapewniające swobodę gościom zaproszonym na wesele. Fotobudka typu lustro sprawdzi się, gdy dysponujesz niewielką powierzchnią.

Gadżety do fotobudki

Jeśli szukasz fotobudki, nie zapomnij o jej dodatkowym wyposażeniu. Uatrakcyjnienie wesela jest bardzo ważne, czego przykład stanowi chętnie wykorzystywany przy pierwszym tańcu ciężki dym na wesele (więcej przeczytasz o nim tutaj: https://wydarzeniejakmarzenie.pl/oferta/ciezki-dym/). Przygotowując dla gości weselnych fotobudkę, zapewnij mnóstwo gadżetów do przebrania i stylizacji. Mogą to być zabawne tabliczki, nakrycia głowy, maski – drobne przedmioty gwarantujące świetną zabawę.

Niektóre firmy wynajmujące fotobudki proponują takie dodatki w pakiecie. Możesz również liczyć na kilka typów tła. Upewnij się, czy gadżety znajdują się w zestawie czy musisz dokupić je we własnym zakresie. Często za dopłatą dostępna jest personalizacja tła.

Fotobudka dla dzieci

Fotobudka na wesele to znakomita zabawa dla wszystkich: dla par, rodzin oraz dzieci. Te starsze z pewnością będą zainteresowane samodzielnym korzystaniem z atrakcji, młodszym pomogą rodzice. Jeśli przewidujesz, że kilkuletni goście również będą robić sobie zdjęcia, zainwestuj w dodatkowe gadżety zaprojektowane specjalnie dla nich.

/materiał zewnętrzny/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.