Folkowo Bemowo: Bum Bum Orkestar

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Folkowo Bemowo: Bum Bum Orkestar.

10 lutego 2018 roku w Bemowskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Bum Bum Orkestar.

Bum Bum Orkestar tworzy siedmiu znakomitych muzyków zaskakujących żywiołowym, idealnie zgranym brzmieniem. Bezkompromisowo łączą i doskonale splatają w koncertową całość klimaty bałkańskie, klezmerskie i tradycyjne polskie. Radykalnie mieszają ze sobą różne dźwięki, a robią to, zazwyczaj improwizując, na mistrzowskim poziomie. Z łatwością rozpalają porywający do tańca ogień emocji, by po chwili wzruszyć rzewną piosenką.
Bum Bum Orkestar, laureaci Festiwalu Polskiego Radia „Nowa Tradycja” z 2015 roku, to zespół wyznaczający nową, niespotykaną u nas do tej pory jakość zabawy. Ich muzyczna ekspresja niesie w sobie taki ładunek mocy, że brak na to odpowiedniej skali.
Każdy koncert Bum Bum Orkestar błyskawicznie zamienia się w nieokiełznaną, prawdziwie bałkańską imprezę, jest niepowtarzalny, nieobliczalny i niezapomniany.

PROGRAM

  • warsztaty wokalne: godz. 12:00
  • koncert: godz. 19:00

bilety: 20/15 zł

WARSZTATY:
10 luty, sobota, godz. 12:00
Wstęp wolny, jednak ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy pod adresem warsztaty@bemowskie.pl

Zapraszamy wszystkich chętnych na bałkańską, muzyczną przygodę. Wiek nie odgrywa żadnej roli, liczy się zapał i fantazja.
Nasze warsztaty są także dla ludzi nie potrafiących grać na żadnym instrumencie, oraz tych, którym słoń na ucho nadepnął.
Będziemy uczyć typowych bałkańskich tańców korowodowych, rytmów granych na domowej roboty instrumentach oraz słów piosenek i refrenów z repertuaru BBO, a wszystko to będzie niewyobrażalnie, dziecinnie proste.
Zachęcamy do wspólnej, wnoszącej mnóstwo pozytywnej energii, kolorów i uśmiechu zabawy.
Efekty naszego spotkania będzie już można obejrzeć i posłuchać na wieczornym koncercie.

Kurator cyklu Folkowo Bemowo: Miron Zajfert

https://www.facebook.com/events/1583529018429993/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.