Folkowe CzwARTki: Lucyan – Lucjan Wesołowski

W ramach projektu „Folkowe czwARTki” organizowanych przy współudziale Pana Burmistrza Krzysztofa Bugli i Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy oraz PraCoVnia Art-Club zapraszamy na koncert: Lucyan – Lucjan Wesołowski.

Zapraszamy na koncert solowy wykonawcy i kompozytora . Zagra on na sitarze (indyjski instrument strunowy), fletach indyjskich „bansuri”, greckim instrumencie strunowym „buzuki” i zaśpiewa. Repertuar to utwory oparte na motywach orientalnych oraz oryginalne melodie Dalekiego Wschodu.

Lucyan – Lucjan Wesołowski to multiinstrumentalista, piosenkarz-balladzista i kompozytor o bogatym dorobku. Jako „Lucyan” (to jego pseudonim artystyczny) nagrał 28 CD i kaset ze swoimi utworami, które zostały wydane w 4 krajach (Polska, Włochy, Węgry i USA). Artysta ma na koncie ilustracje muzyczne do 9 spektakli teatralnych, zaprezentował ponad 1.000 koncertów w Polsce, we Włoszech, w Szwajcarii, Portugalii, Hiszpanii, Maroku, Irlandii, Finlandii, na Węgrzech i w Niemczech. Można posłuchać fragmentów jego CD na iTunes (Lucyan), Spotify, Amazon, www.CDBaby.com/lucyan, itd.

14 września 2017, godz. 20:00

PraCoVnia Art-Club, ul. Popiełuszki 16

WSTĘP WOLNY

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.