Flota Panek CarSharing wzbogaciła się o Mazdę 2 Hybrid

140 miejskich samochodów Mazda 2 Hybrid powiększyło flotę Panek CarSharing największego operatora wynajmu samochodów na minuty.

Firma Panek CarSharing działa na rynku wynajmu samochodów na minuty od ponad 5 lat. Obecnie w ofercie jest ponad 2500 aut, z czego 1300 to samochody z napędem hybrydowym, 20 z napędem elektrycznym (Tesla, Fiat500 i Nissan Leaf). Usługa wynajmu dostępna jest w 50 miastach.

„Wybór Mazdy 2 Hybrid do floty Panek CarSharing nie jest przypadkowy. Już od początku istnienia usługi obserwujemy zainteresowanie użytkowników modelami samochodów, które nie służą wyłącznie do przemieszczania się z miejsca na miejsce, ale dają także poczucie komfortu. Flota Panek CarSharing to auta wyposażone między innymi w automatyczną klimatyzację, podgrzewane fotele oraz automatyczną skrzynię biegów. Mazda doskonale wpisuje się w naszą strategię oferując klientom dodatkowo podgrzewaną kierownicę, co stanowi niewątpliwy atut szczególnie zimą, nie bez znaczenia jest te prestiż marki. Ekologiczny, hybrydowy napęd stanowi dopełnienie oczekiwań użytkowników i pomaga realizować misję dążenia do neutralności emisyjnej.” – wyjaśnia Leszek Leśniak, Dyrektor Zarządzający Panek CarSharing

panek mazda 2 hybrid

Zalety w nowej Mazdy 2 Hybrid:

  • podgrzewane fotele i kierownica
  • ekologiczny napęd
  • automatyczna klimatyzacja
  • automatyczna skrzynia biegów

Pełny napęd hybrydowy Mazdy2 Hybrid osiągający moc 116 KM/85 kW (wg normy DIN), pozwala uzyskać zużycie paliwa mierzone wg procedury WLTP na poziomie tylko 3,8 l/100 km, przy emisji CO₂ na poziomie zaledwie 87 g/km. Co więcej, działając w trybie czysto elektrycznym, Mazda2 Hybrid nie generuje emisji CO₂, NOx czy cząstek stałych. Te parametry sprawiają, że jest to samochód coraz chętniej wybierany przez użytkowników flotowych, ale także osoby prywatne z dużych ośrodków miejskich do codziennej jazdy po coraz bardziej zatłoczonych ulicach. Mazda2 Hybrid – podobnie jak wszystkie modele Mazdy w Polsce objęta jest 6-letnią gwarancją do limitu 150 000 km.

mazda odysey
Piotr Nowak, Dyrektor Sprzedaży Mazda Motor Poland

„To największy kontrakt flotowy w historii Mazdy w Polsce. Cieszymy się, że firma Panek CarSharing obdarzyła nas zaufaniem, bo to dowód, że nasze samochody i oferta spełniają kryteria najbardziej wymagających graczy na rynku. Warszawiacy mogą już korzystać z nowoczesnych, niskoemisyjnych Mazd 2 Hybrid w ramach car sharingu i to dla nas dodatkowy powód do radości, bo teraz jeszcze więcej kierowców będzie miało okazję do poznania naszych samochodów” – powiedział Piotr Nowak, Dyrektor Sprzedaży Mazda Motor Poland.

źródło: materiały prasowe


Przeczytaj też:

Wydarzenia Warszawa weekend – klik
Co robić w Warszawie w tym miesiącu – klik
Reklama