FitQuest: Sprawdź swoje sprawnościowe IQ podczas Biegnij Warszawo

FitQuest: Sprawdź swoje sprawnościowe IQ podczas Biegnij Warszawo

2 października 2016 roku, w stolicy odbędzie się jedna z największych imprez biegowych w Polsce – Biegnij Warszawo. Wydarzeniu partneruje sieć klubów fitness CityFit, która zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie do pomiaru sprawności organizmu FitQuest. Urządzenie mierzy poziom „fitnessowego IQ”, bazując na 8 kluczowych parametrach treningowych (siła, wytrzymałość, równowaga itd.). Dzięki temu można precyzyjnie i kompleksowo badać poziom sprawności, diagnozować swoje silne i słabe strony oraz monitorować postępy treningowe. Zanim sprzęt pojawi się w klubach CityFit w całym kraju (na wyłączność), zostanie zaprezentowany właśnie uczestnikom imprezy Biegnij Warszawo.

4 minuty i 5 prostych ćwiczeń, a w efekcie kompleksowa analiza 8 podstawowych parametrów treningowych oraz 1 wynik odpowiadający fitnessowemu IQ – tak w dużym skrócie można określić działanie FitQuest. To innowacyjne urządzenie już wkrótce pojawi się w klubach CityFit w całej Polsce. Ale wcześniej będą mogli z niego skorzystać uczestnicy Biegnij Warszawo.

Pomiarów na FitQuest dokonywać będzie można:

w sobotę 1 października w punkcie odbioru pakietów startowych w Placu Unii w godz. 10.00-21.00,

w niedzielę 2 października na stoisku CityFit na Stadionie Legii  w godz. 10:00-15:00).

CityFit zaprezentuje również nowej generacji bieżnię Skill Mill oraz udostępni urządzenie do pomiaru składu ciała Tanita. 

Strona biegu na Facebooku – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.