Finisaż wystawy i koncert muzyki japońskiej

27 czerwca o godz. 16.00 zapraszamy na zwiedzanie plenerowej wystawy ilustracji wraz z Ka Mochi Art, po którym odbędzie się spotkanie z autorką i podpisywanie książki „Dzieci z Hamamatsu”, która świeżo wyszła spod maszyn drukarskich.

Zapraszamy na spotkanie całe rodziny, podczas którego będzie można posłuchać opowieści wprost z Kraju Kwitnącej Wiśni, w którym autorka wraz z rodziną mieszkała kilka lat i gdzie narodził się pomysł napisania książki.

O godz. 17.00 na tarasie przed Dworkiem Fangora odbędzie się koncert muzyki japońskiej w wykonaniu grupy Muzyka Łączy, po którym dalsza część spotkania.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 w Alei Dębowej, gdzie prezentowana jest wystawa „Dzieci z Hamamatsu”. A następnie uczestnicy przejdą do Dworku Fangora. Udział bezpłatny w ramach biletu wstępu do Ogrodu lub karnetu.

Wydarzenie zostało przygotowane przez Wydawnictwo Tatarak, które jest wydawcą książki „Dzieci z Hamamatsu”.

Prosimy nie zapominać, że ciągle jesteśmy w stanie pandemii i dlatego dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych, zachowując odpowiedni dystans, stosując środki ochronne i zapobiegawcze! Dziękujemy!

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.