Finał VI Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej

Finał VI Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej.

Jeszcze tego lata Polska może być Mistrzem Świata. W fazie rozgrywek grupowych VI Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej polska drużyna zmierzyła się z drużynami Wietnamu, Estonii, Łotwy, Słowacji, Belgii oraz Bośni i Hercegowiny zdobywając łącznie 36 bramek a tracąc zaledwie 1! Tym samym Polacy wygrali wszystkie mecze i znaleźli się na pierwszym miejscu w grupie! 

Finał odbędzie się 29 lipca 2018 roku na stadionie Legii.

Wstęp wolny

Piłka na najwyższym poziomie, ogromne sportowe emocje i wielkie piłkarskie nadzieje – już jutro rozegrane zostaną mecze fazy pucharowej, finał Mistrzostw Świata a także Mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet. Przekonamy się czy do kolekcji dwóch srebrnych, dwóch brązowych i jednego złotego medalu, które Polacy wywalczyli w poprzednich rozgrywkach, dołączy następny medal. Może czas na kolejne złoto?

– Z każdym kolejnym meczem rozkręcaliśmy się i graliśmy coraz lepiej – komentuje trener polskiej reprezentacji, Krzysztof Kot. – Dzięki temu dzisiejsze rozgrywki kończymy na pierwszym miejscu w grupie, z czego bardzo się cieszę.

Na kibiców, którzy jutro odwiedzą stadion Legii, czeka mnóstwo atrakcji m.in. zabawy sportowe czy sklep sieci Biedronka z darmową dystrybucją produktów. Zostanie również rozegrany Mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet, w którym udział wezmą m.in.: Maniche, Frank Verlaat, Dariusz Dziekanowski, Sebastian Mila, Tomasz Kłos, Radosław Gilewicz i Jacek Krzynówek.

Program wydarzenia – niedziela 29 lipca 2018

14.00 – 14.30 Mecz o III miejsce
14.30 – 15.00 Finał Mistrzostw Świata
16.00 – 17.00 Wielki Rewanż! Mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet

Organizatorem VI Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej jest Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”. Sponsorem głównym  Mistrzostw jest sieć sklepów Biedronka.

Więcej informacji o Mistrzostwach na stronie www.nadziejanamundial.pl.

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.