Festyn ekologiczny „Ursynowskie Kwiaty” 2022

Festyn-ekologiczny-ursynowskie kwiaty

Zapraszamy na ósmą edycję wydarzenia, w ramach którego będzie można wymienić zużyty i kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte baterie na sadzonki kwiatów. Odbędzie się w sobotę, 28 maja, w godz. 10.00 – 14.00, na terenie parkingu przy Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” (na tyłach Urzędu Dzielnicy Ursynów). Do wydania przeznaczonych będzie 5 tys. sadzonek kwiatów.

Wydawanie kuponów odbywać się będzie do czasu wyczerpania sadzonek roślin, nie dłużej jednak niż do godziny 14.00. Wśród 5 tys. sadzonek kwiatów, znajdą się m.in. cieszące się dużą popularnością wśród mieszkańców, niezawodne w uprawie i stale kwitnące pelargonie i begonie. Prosimy o przyjście na wydarzenie z własnymi torbami na kwiaty.

Za przekazany sprzęt każdy otrzyma kupon, który będzie można wymienić na sadzonki.

  • mały sprzęt (np. suszarka, mikser)  –  2 sadzonki
  • średni sprzęt (np. kuchenka mikrofalowa, telewizor, odkurzacz)  –  4 sadzonki
  • duży sprzęt (np. lodówka, pralka, zmywarka) – 6 sadzonek
  • każde zużyte 20 szt. baterii – 1 sadzonka.

Uczestnik może otrzymać maksymalnie 12 kuponów, dzięki którym można dokonać wymiany na 12 sadzonek kwiatów. Sprzęt niekompletny nie będzie przyjmowany do wymiany.

Regulamin festynu.

Dodatkowo, w ramach wydarzenia, każdy uczestnik (osoba, która odda elektroodpady zgodnie
z regulaminem) otrzyma kupon/kupony na odbiór sadzonek roślin w Centrum Handlowym Ursynów, mieszczącym się przy ul. Puławskiej 427. Wydawanie sadzonek kwiatów przez CH Ursynów będzie się odbywało na odrębnych zasadach ujętych w regulaminie CH Ursynów, dostępnym na stronie internetowej www.chursynow.pl lub na stanowisku w dniu wydarzenia. Odbiór sadzonek w CH Ursynów będzie możliwy tego samego dnia, czyli 28 maja, w godz. 10.30 – 16.00 w pasażu (w okolicy lokalu Reserved). CH Ursynów przeznaczyło do wydania 2700 tys. sadzonek roślin.

Elektroodpady odbierze partner wydarzenia ASEKOL PL – Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.

28 maja, w godz. 10.00-14.00, na terenie parkingu przy Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” (na tyłach Urzędu Dzielnicy Ursynów).

źródło: https://ursynow.um.warszawa.pl/-/festyn-ekologiczny-ursynowskie-kwiaty

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.