Festyn ekologiczny Ursynowskie kwiaty

Festyn ekologiczny Ursynowskie kwiaty

Wymień zużyty sprzęt na sadzonki kwiatów. Do wydania przeznaczonych będzie 5 tys. sadzonek. To już 9. edycja wydarzenia promującego ekologiczne postawy i zwiększającego zazielenienie naszej dzielnicy. Zapraszamy w sobotę, 27 maja, w godz. 10.00 – 14.00, na teren parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów.

Zasada jest prosta – przynosisz zużyty i kompletny sprzęt elektryczny, elektroniczny oraz zużyte baterie, a w zamian otrzymujesz kupon na sadzonki kwiatów. Sprzęt niekompletny nie będzie przyjmowany do wymiany.

Za przekazany sprzęt każdy otrzyma kupon, który będzie można wymienić na sadzonki.
🔹 mały sprzęt (np. suszarka, mikser) – 1 sadzonka
🔹 średni sprzęt (np. kuchenka mikrofalowa, telewizor, odkurzacz) – 2 sadzonki
🔹 duży sprzęt (np. lodówka, pralka, zmywarka) – 3 sadzonki
🔹 każde zużyte 20 sztuk baterii – 1 sadzonka.
Uczestnik może otrzymać maksymalnie 6 kuponów, które można wymienić na 6 sadzonek kwiatów.

Wydawanie kuponów odbywać się będzie do czasu wyczerpania sadzonek, nie dłużej jednak niż do godziny 14.00. Wśród 5 tys. sadzonek kwiatów, znajdą się m.in. cieszące się dużą popularnością, niezawodne w uprawie i stale kwitnące pelargonie i begonie.

Prosimy o przyjście na wydarzenie z własnymi torbami na kwiaty.

Podczas wydarzenia odbędzie się quiz dla dzieci dotyczący elektroodpadów, który zorganizuje partner festynu, a zarazem odbiorca zużytego sprzętu – Asekol PL Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
Podczas festynu, osoby oddające elektroodpady, otrzymają dodatkowo kupony upoważniające do odbioru sadzonek w CH Ursynów mieszczącym się przy ul. Puławskiej 427. Liczba kuponów jest ograniczona. Wydawanie sadzonek kwiatów przez CH Ursynów będzie się odbywało na odrębnych zasadach ujętych w regulaminie CH Ursynów dostępnym na stronie internetowej: www.chursynow.pl.
Odbiór sadzonek w CH Ursynów będzie możliwy tego samego dnia, czyli 27 maja, w godzinach 10.30 – 16.00 w pasażu, w okolicy lokalu Reserved. CH Ursynów przeznaczyło do wydania uczestnikom wydarzenia 2900 tys. sadzonek roślin, w tym pelargonii, surfinii, petunii, komarzycy, aksamitki, niedośpianu oraz begonii.

Sobota, 27 maja, w godz. 10.00 – 14.00,
Miejsce: teren parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów

FB-klik


Przeczytaj też:

Wydarzenia w weekend – klik