Festiwal Roślin na PGE Narodowym

festiwal roslin 2023

Zapraszamy 11-12 marca 2023 roku na (przed)wiosenną edycję. Po ogromnym zainteresowaniu podczas poprzednich edycji, przywieziemy do Was dużo towaru oraz ustawimy bardzo dużo kas, aby nie tworzyły się kolejki.

Jak co edycję szykujemy piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając nasz i tak już bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. No i oczywiście… oprócz tych najpopularniejszych, znajdziecie też dział roślin kolekcjonerskich, których ceny staramy się aby były bezkonkurencyjnie niskie (co w poprzednim sezonie udowodniliśmy chyba wszystkim).
Również jak co sezon zmieniamy wzory doniczek. Na wydarzeniu znajdziecie też naszą bestsellerową książkę (o którą tak pytacie), torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.

Wciąż odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała istotnie na ceny. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć.

Dlaczego warto do nas przyjść?

  • Rośliny doniczkowe prosto z hodowli – bez pośredników.
  • Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
  • Ceny zaczynające się od 5zł.
  • Małe i duże rośliny oraz doniczki.
  • Ponadto: eko nawozy, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
  • Ogromny wybór.
  • Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają do nas prosto od ogrodników.

Festiwal Roślin na PGE Narodowym

Gdzie?
PGE Narodowy, Warszawa

Kiedy?
11 marca (sobota) – 8:00-20:00
12 marca (niedziela) – 10:00-18:00

Akceptowane płatności:
– karta,
– gotówka,
– BLIK.

Wstęp bezpłatny

FB-klik


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik