Festiwal Komedii Stolica – Turniej Stand-up

Festiwal Komedii Stolica – Turniej Stand-up.

19 października 2018 roku odbędzie się otwarcie Festiwalu Komedii Stolica! Pierwszy dzień to DZIEŃ STAND-UP 'U. W pierwszej części wieczoru odbędzie się konkurs, w którym udział wezmą:

– Natalia Adamowska – robi Stand-Up od dwóch lat, konsekwentnie co pół roku. Mało mówi, no chyba ze akurat mówi bardzo dużo. Leniwa ale lubi sport. Uważa, że mordercom i pedofilom po prostu brakuje miłości. Kaczyńskiemu też. Dlatego gdyby mogła przytuliłaby ich wszystkich. Kaczyńskiego nie.

– Erwin Suszwedyk – od 2016 roku na scenie. Odważnie opowiada o tym, co się dzieje wokół niego. Bez żadnych zahamowań mówi o swoich przeżyciach. Pokazuje publiczności swoją wizję świata. Do ludzi nie ma nic, nawet szacunku. Scena jest dla niego konfesjonałem, na której się spowiada ze swoich przygód. Uśmiechem znajduje sympatię nie tylko wśród osób płci pięknej.

– Piotr „Tony” Wojteczek – to przede wszystkim porcja charyzmatycznych panczy i bezkompromisowych żartów. To styl, który sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy zwycięzca życia nawet gdy masz na sobie jedynie sprane bombery i dogorywające kuboty. Jeżeli więc jesteś gotów na to, aby stać się lepszym człowiekiem, to nie czekaj tylko wbijaj!

– Kuba Dąbrowski – mieszka w Gdańsku, pochodzi z Podkońc. Obserwuje wszystkich i wszystko, zapamiętuje, potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Preferuje raczej grzeczne żarty, chociaż coś czasem wrzuci obleśnego, sprośnego, nietaktownego, robaczywego. Finalista III edycji Antrakt Stand Up Festiwal.

———————————————————————-

Po przerwie na deser wystąpią artyści spod znaku Trasa Pięciu Majków, którzy od roku pozostają stale w trasie koncertowej występując już, jak się wydaje, w każdym miejscu w Polsce. W Warszawie swoje programy zaprezentują w składzie:

Paweł Reszela – Stand-Up Comedy – to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie taki stary. Od 2008 występuje solowo, w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest tak piękny, jak i uzdolniony

Maciej Brudzewski – wywraca rzeczywistość do góry nogami i robi jej „motorówkę”. Pełne emocji i losowych zawijasów historie oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata!

Wojtek Pięta – Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.

Juliusz Sipika – niepełnosprawny komik z Łodzi. Zajmuje się stand-upem od trzech lat. W swoim programie łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Występował już kilka razy w różnych miejscach podobno są ludzie, którym to się podobało. Lubi guacamole

Magda Kubicka

19 października 2018, godz. 18:00-22:00
Festiwal Komedii Stolica
ul. Kajakowa 12b
Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

FB-klik

Program festiwalu – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.