Festiwal Energii Kulturalnej

Festiwal Energii Kulturalnej.

26 maja, w sobotę, młodzi artyści i animatorzy kultury zapraszają na Festiwal Energii Kulturalnej w Łazienkach Królewskich. 
Na scenie Amfiteatru pokażemy najciekawsze widowiska muzyczne i koncerty, zrealizowane w tym sezonie w domach kultury i szkołach. Z piosenką literacką wystąpią też laureaci konkursów i przeglądów piosenki.

Festiwalowe Centrum skupi się w przestrzeni, w okolicach Pałacu na Wodzie, gdzie powstanie strefa literacko-plastyczna. Tu pod opieką nastoletnich artystów – uczniów szkół plastycznych – będzie można namalować obraz. Swoje dzieła będą tworzyć też seniorzy. Rodziny zapraszamy do budowania konstrukcji z klocków lub relaksu w strefach czytania. 

W Literacki Hyde Parku będzie można posłuchać wierszy zwycięzców konkursów literackich. 

Warszawski Festiwal Edukacji Kulturalnej organizowany jest od 2011 roku w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej przez Pełnomocnika Prezydenta m.st. Warszawy ds. edukacji kulturalnej oraz Dzielnicowych Koordynatorów edukacji kulturalnej. Zadaniem Festiwalu jest prezentacja różnorodnych działań ruchu amatorskiego prowadzonych w różnych dziedzinach sztuki, w instytucjach, placówkach miejskich 
i organizacjach pozarządowych i we wszystkich dzielnicach Warszawy.

26 maja 2018, godz. 12:00-18:00

https://www.facebook.com/events/2052083841780616/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.