Ferie Zimowe 2020 – FabLab Wbijaj!

Majsterkowiczki, Majsterkowicze!

Serdecznie zapraszamy Was na Ferie Zimowe w FabLab Wbijaj! Spotykamy się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 i w soboty w godzinach 10:00-16:00.

FabLab Wbijaj! to przyjazne miejsce, w którym nieodpłatnie nauczymy Was praktycznych umiejętności. Wprowadzimy Was w świat stolarki, renowacji mebli i recyklingu. W trakcie warsztatów Wy – mali i duzi Majsterkowicze – będziecie mieli okazję zdobyć nowe umiejętności, spotkać się, porozmawiać i wymienić doświadczeniami.

Co będziemy robić podczas rodzinnych warsztatów? Wracamy do tradycji! Będziemy robić zabawki ale nie tylko! Pieski, jeże, samochody czy łódeczki będą czekać na najmłodszych. Domek dla lalek, budka dla ptaków czy nowy organizer na biurko jest również do zmajstrowania.

Osoby prywatne nie obowiązują zapisy. W tygodniu prosimy zadzwonić, aby upewnić się, czy w pracowni nie odbywają się zajęcia grupowe, w soboty nie ma takiej konieczności. Na wszystkie dzieci czekają wcześniej przygotowane zestawy do skonstruowania własnej drewnianej zabawki. Zajęcia w naszej pracowni mają charakter rodzinny, a cały proces majsterkowania odbywa się pod okiem instruktora. Minimalny wiek uczestników wynosi 4 lata.

Grupy zorganizowane obowiązują zapis. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt fablabwbijaj@rodzinnawarszawa.pl oraz o informacje:

  • nazwy placówki,
  • liczebności grupy,
  • wiek dzieci,
  • preferowany dzień tygodnia oraz godziny zajęć

Tematykę zajęć dostosowujemy do wieku dzieci.

FabLab Wbijaj

Stara 4 (na dole skarpy – wejście od ul. Boleść),

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.