FERIE w Warszawie 2020

Fot. Urząd Dzielnicy WOLA
FERIE w Warszawie 2020.
Co robić w Ferie Zimowe 2020 w Warszawie
W tym roku dzieci z województwa Mazowieckiego rozpoczną ferie zimowe 10 lutego 2020 roku. Ferie potrwają do 23 lutego. Prezentujemy listę atrakcji dla dzieci, które czynne są w sezonie zimowym oraz ferie 2020.
(lista będzie aktualizowana)

Ferie zimowe na Górce Szczęśliwickiej

Ferie zimowe są najgorętszym okresem dla każdego narciarza czy snowboardzisty. Mimo niskich temperatur, my podgrzewamy atmosferę i jeździmy po 2 godziny dziennie! Jest to wystarczająco długo aby się czegoś nauczyć i wystarczająco, się zmęczyć. Oprócz nauki jazdy możemy zaoferować dużo zabawy, uśmiechu i wyśmienitą atmosferę, przy której trudno się nudzić!
Więcej informacji – klik

Ferie Zimowe w FabLab Wbijaj!

Co będziemy robić podczas rodzinnych warsztatów? Wracamy do tradycji! Będziemy robić zabawki ale nie tylko! Pieski, jeże, samochody czy łódeczki będą czekać na najmłodszych. Domek dla lalek, budka dla ptaków czy nowy organizer na biurko jest również do zmajstrowania.
Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Więcej informacji – klik

Ferie w Kadrze

Ferie w „Kadrze” to okazja, by odpocząć od codziennej, również szkolnej rutyny i nauczyć się tego, czego w szkole nie uczą: jak łączyć przyjemne z pożytecznym! Dzieci wyruszą w teatralną podróż dookoła świata, poznają nowe technologie (robotyka!), nauczą się, czym jest ekologia na co dzień. Odkryją talenty taneczne i akrobatyczne, poznają podstawy sztuk walki i dowiedzą się, że nauka języka obcego może być wspaniałą przygodą. Miłośnicy komiksów nauczą się, jak komiksy tworzyć, a ambitni entuzjaści sztuki i kandydaci na studia – jak pracować z najlepszymi.
Odnośnik do wydarzenia

Nowy pokaz w Planetarium – Inne Ziemie

Licz to pulsar – umarła gwiazda, która obraca się 160 razy na sekundę. Powstał kilkaset milionów lat temu, w wyniku wybuchu supernowej. Licz znajduje się w gwiazdozbiorze Panny, a jego nazwa pochodzi ze świata fantastyki, gdzie jest określeniem potężnych istot nieumarłych. Idealnie pasuje do gwiazdy, która „umarła”, a nadal świeci.
Pokazy odbywają się codziennie w Planetarium Niebo Kopernika.
Odnośnik do wydarzenia

Ferie w Muzeum Narodowym

Spędź twórczo, kolorowo i aktywnie ferie w Muzeum Narodowym w Warszawie! Poznacie wspaniałe dzieła sztuki, odkryjecie sekrety artystów i wybierzecie się w odległe podróże.
Odnośnik do wydarzenia

Zimowy Wilanów 2020

Szykujcie się na zimowe szaleństwo! Ferie w Wilanowie możecie spędzić z nami na górce i lodowisku! Na terenie przed Ratuszem powstaje zimowy kompleks rekreacyjny, który będzie funkcjonował od ferii. Zapraszamy do zabawy na górce i lodowisku.

Zapraszamy do zabawy na górce i lodowisku.

Odnośnik do wydarzenia

Ferie w Fotoplastikonie Warszawskim

Wszystkie zajęcia będą się odbywać w godzinach 12-14, wstęp bezpłatny po rejestracji: 22 629 60 78, rejestracjafw@1944.pl.
Odnośnik do wydarzenia

Ferie w Łazienkach Królewskich

Dzieci i opiekunów zapraszamy na pełne atrakcji ferie w Muzeum Łazienki Królewskie. Będziemy robić ekologiczne karmniki, wykonywać gipsowe odlewy oraz tworzyć malarskie kolaże.
Odnośnik do wydarzenia


Przeczytaj też:

Lista darmowych i płatnych lodowisk w Warszawie – klik

Wydarzenia w Warszawie LUTY 2020 – klik

Pijalnia czekolady Karmello Nowy Świat – klik

fot. Marcin Mastykarz

Królewski Ogród Światła – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.