Ferie po królewsku online w siedmiu Rezydencjach Królewskich

Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu wraz z siedmioma Rezydencjami Królewskimi: Zamkiem Królewskim w Warszawie, Zamkiem Królewskim na Wawelu, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Muzeum Zamkowym w Malborku, Muzeum Okręgowym w Zamku Królewskim w Sandomierzu, Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka i Zamkiem Lubelskim – Muzeum Narodowym w Lublinie zapraszają na wirtualne spotkania w sieci dla dzieci i młodzieży.
Codziennie, przez 14 dni, od 4 do 17 stycznia 2021 r. na stronach internetowych i kanałach mediów społecznościowych: Facebook, YouTube, Instagram oraz Twitter będą publikowane aktywności dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, od przedszkola do szkół średnich.
  • Zamek Królewski w Warszawie – klik
  • Zamek Królewski na Wawelu – klik
  • Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie – klik
  • Muzeum Zamkowe w Malborku – klik
  • Muzeum Okręgowe w Zamku Królewskim w Sandomierzu – klik
  • Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka – klik
  • Zamek Lubelski – Muzeum Narodowym w Lublinie – klik
Rezydencje zapraszają do wirtualnego zwiedzania w ramach cyklu „Muzeum oczami dziecka”, a znani youtuberzy na „Zamkowe trendy”. Wyjątkowy gość zabierze wszystkich chętnych na „Muzyczny spacer po Rezydencjach Królewskich” oraz warsztaty, a najmłodsi przeniosą się także w świat baśni oraz legend dzięki lekturze „Królewskich bajek”.

Każdego dnia czekają też dodatkowe atrakcje, warsztaty i konkursy – aktualne informacje online na stronach Rezydencji.
Znajdź nas, #FeriePoKrólewsku, polub, subskrybuj – bądź na bieżąco!
Organizatorem projektu jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Projekt jest zrealizowany w 7 rezydencjach królewskich: Zamku Królewskim w Warszawie, Zamku Królewskim na Wawelu, Muzeum Łazienki Królewskie, Muzeum Zamkowym w Malborku, Muzeum Okręgowym w Zamku Królewskim w Sandomierzu, Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka, Zamku Lubelskim – Muzeum Narodowe w Lublinie.

Źródło informacji: Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.