Farma Dyniowa przed Westfield Arkadia

Farma Dyniowa przed Westfield Arkadia

Westfield Arkadia po raz drugi przygotowała wyjątkową, jesienną atrakcję, która w ubiegłym roku zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Od 13 do 31 października 2023 roku na terenach zielonych przed centrum handlowym na klientów czeka Farma Dyniowa. Atrakcja jest bezpłatna i można ją odwiedzić codziennie od godz. 10.00 do 22.00.

Najbardziej rozpoznawalnymi symbolami jesieni są różnokolorowe liście, spadające kasztany, czerwona jarzębina oraz pomarańczowe dynie. Z wykorzystaniem tych ostatnich centrum handlowe Westfield Arkadia stworzyło Farmę Dyniową, gdzie każdy z pewnością poczuje magię jesieni. Klienci mogą ją odwiedzić od 13 do 31 października i znajdą w niej wielki słomiany labirynt, alejki oraz specjalne instaspoty, czyli coś idealnego dla wielbicieli pięknych, jesiennych zdjęć. Spektakularnym elementem farmy będzie również blisko 4-metrowa wieża z wielkich słomianych balotów udekorowana dyniami i wrzosami. Atrakcja jest bezpłatna dla wszystkich odwiedzających.

Farma Dyniowa warszawa

Dodatkowo zaaranżowano także specjalną strefę edukacyjną, w której wszyscy chętni dowiedzą się m.in. tego, jak długo rośnie dynia, jakie są jej odmiany oraz czym się one od siebie różnią, a także ile ważyła największa dynia na świecie. Odwiedzający Farmę Dyniową mogą też poczuć smak jesieni, kosztując m.in. kremu z dyni, dyniowych ciasteczek, czy też pysznej kawy pumpkin spice latte lub gorącej lemoniady z foodtrucka.

Na ostatni weekend października (piątek i sobota 27-28 października) zaplanowano specjalną akcję, w ramach której po spełnieniu określonych warunków klienci będą mogli odebrać kolorową dynię lub piękne wrzosy.

/materiały prasowe/


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik
Park Akcji „Burza” pod Kopcem Powstania Warszawskiego – klik
Reklama