„Fabelmanowie”, „W trójkącie” i wiele innych filmów przedpremierowo w Multikinie! 

„Fabelmanowie”, „W trójkącie” i wiele innych filmów przedpremierowo w Multikinie! 

 W grudniu w wybranych kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo między innymi film „Fabelmanowie” w reżyserii Stevena Spielberga, nagrodzona Złotą Palmą produkcja „W trójkącie”, komedię „Pan Zabawka” oraz animację „Kot w butach. Ostatnie życzenie”. 

 W weekend 10 i 11 grudnia w wybranych kinach sieci Multikino odbędą się przedpremierowe pokazy filmów „Fabelmanowie” i „W Trójkącie”. „Fabelmanowie” – najbardziej osobisty film jednego z największych mistrzów kina, zdobywcy trzech Oscarów Stevena Spielberga. Reżyser wraca do czasów swojego dzieciństwa, by opowiedzieć o dorastaniu Sammy’ego Fabelmana, wrażliwego nastolatka, wielkiego miłośnika kina i poczatkującego filmowca. Sammy przypadkiem poznaje dramatyczną rodzinną tajemnicę i odkrywa przy okazji, że kino w niezwykły sposób pomaga nam odkrywać prawdę o naszych bliskich i o nas samych. Film „Fabelmanowie” wejdzie do kin 30 grudnia. 

 Natomiast „W trójkącie” to szalona komedia, której akcja rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd (brawurowy występ Woody’ego Harrelsona!) – tak zaczyna się rejs na miarę naszych czasów. Statkiem podróżuje para modeli-celebrytów, Carl (Harris Dickinson) i Yaya (Charlbi Dean), ale ich wycieczka szybko przestaje nadawać się na Instagram. Nagły sztorm – a raczej kałszkwał – sprawia, że owoce morza wracają tam, skąd przyszły, i demoluje jacht, a wraz z nim rozsadza całą społeczną hierarchię. Wywołujący salwy śmiechu film Rubena Östlunda („Turysta”, „The Square”), jednego z najlepszych europejskich reżyserów, to bezlitosna satyra na bogatych, a także kapitalna metafora naszych czasów. Wszyscy płyniemy statkiem, który już dawno obrał kurs na katastrofę. Uratuje nas tylko śmiech! „W trójkącie” będzie miał premierę 6 stycznia 2023 r. 

 Od 25 do 29 grudnia odbędą się przedpremierowe pokazy francuskiej komedii „Pan Zabawka”, która ma premierę 30 grudnia. To film o przyjaźni, zabawie i prawdziwej radości, które są silniejsze i ważniejsze od wszystkich pieniędzy tego świata – nawet jeżeli ma się do czynienia z najbardziej rozkapryszonym synem miliardera! Gwiazdy hitów: „Amelia”, „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra” i „Asterix na Olimpiadzie” (Jamel Debbouze) oraz produkcji: „Poznajmy się jeszcze raz” (Daniel Auteuil), „Spódnice w górę!” (Alice Belaïdi) a także „Skarb Mikołajka” (Simon Faliu) w zwariowanym filmie twórcy „Lucky Lucke’a” – Jamesa Hutha.  

 Ponadto od 25 grudnia br. do 1 stycznia 2023 roku w wybranych kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo animację „Kot w butach. Ostatnie życzenie” – sequel nominowanej do Oscara® w 2011 roku animacji „Kot w Butach”. W filmie Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.  

 Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl 

/materiały prasowe/


Przeczytaj też:

Wydarzenia  weekend – klik
Reklama