Elżbieta Adamiak „Trwaj chwilo, trwaj”

Elżbieta Adamiak „Trwaj chwilo, trwaj”.

Piosenki z najnowszej płyty „Zbieram siebie” oraz największe przeboje takie jak: „Jesienna zaduma” czy „Do Wenecji stąd dalej co dzień”.

wyst.: Elżbieta Adamiak (wokal), Piotr Goljat (fortepian, wokal), Sebastian Ruciński (gitara), Piotr Górka (kontrabas)

Elżbieta Adamiak – piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej, ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność muzycznego przekazu tekstu poetyckiego.

Artystka niedawno obchodziła 40-lecie pracy artystycznej. Nagrała osiem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych, okazała się sukcesem. Na ostatniej płycie znalazły się starannie dobrane piosenki artystki, np.: „Trwaj, chwilo, trwaj” (duet z Adamem Nowakiem), „Posiedzimy sobie razem w kuchni” (duet z Krzysztofem Kiljańskim), „Zanosi się na noc”. Piosenka „Trwaj chwilo trwaj” przez długi czas utrzymywała się na czołówkach list przebojów m.in.: „Trójki”, Radia „Złote Przeboje”, a w plebiscycie Polskiego Radia „Jedynki” głosami radiosłuchaczy wybrana została Przebojem Jesieni 2009r.

Podczas koncertu Elżbieta Adamiak zaprezentuje piosenki z najnowszej płyty „Zbieram siebie” oraz swoje największe przeboje takie jak: „Jesienna zaduma”, „Do Wenecji stąd dalej co dzień” i wiele innych.

7 sierpnia 2017, godz. 19:00

Park Rydza Śmigłego

fot.: Materiał promocyjny Artystki

Wstęp wolny

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.