Element Talks – konferencja dla branży kreatywnej

Element Talks.

W weekend, 22-23 kwietnia 2017 roku, w Soho Factory odbędzie się Element Talks – 4. edycja największej konferencji dla projektantów w Polsce. Wydarzenie poświęcone jest biznesowym i praktycznym aspektom zawodu projektanta. W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 2000 uczestników z całej Europy!

– Warszawa jest najsilniejszym ośrodkiem sektora kreatywnego w Polsce. Od 2008 r. wspieramy rozwój tego sektora poprzez organizację szkoleń, warsztatów, wizyt studyjnych, promocji zagranicznej, konferencji i badań – mówi wiceprezydent m.st. Warszawy, Michał Olszewski i dodaje – Element Talks to jedyne wydarzenie w Polsce, poświęcone przedsiębiorczości projektanta i praktycznym aspektom jego pracy. Konferencja to świetna okazja do wymiany doświadczeń z ludźmi związanymi zawodowo z szeroko pojętym wzornictwem.

Aby spełnić się w zawodzie projektanta nie wystarczą dobre pomysły i kreatywność, konieczna jest wiedza o prowadzeniu biznesu, finansach, prawie autorskim czy nowych trendach w dizajnie. Wykłady i warsztaty podczas Element Talks dostarczą projektantom niezbędnych, praktycznych informacji. Prelegenci podzielą się swoimi sukcesami i porażkami, pokazując od kuchni swój zawód.

Szeroki wybór warsztatów, sesje networkingowe w formie stołów dyskusyjnych, Speed Dating czy wieczorne imprezy – to nie tylko okazja do wzbogacenia swoich umiejętności, pogłębienia wiedzy, ale również idealna szansa na nawiązanie nowych relacji zawodowych. Konferencja jest także okazją do wymiany doświadczeń z osobami od lat pracującymi w branży kreatywnej, możliwość poznania liderów opinii a także nawiązania  nowych kontaktów i znajomości. Podczas tej edycji zobaczymy prelegentów z całego świata. Wystąpi m.in. Mike Monteiro – świetny projektant, rozchwytywany mówca i edukator z San Francisco, Adrian Shaughnessy – autor bestsellerowej książki „Jak zostać designerem i nie stracić duszy”, Michał Sadowski z Brand24, czy Marek Made, który współtworzył wizualnie grę Wiedźmin.

Szczegóły dotyczące programu znajdują się na stronie organizatora www.elementtalks.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.