EKOTYKI Online na Walentynki

EKOTYKI Online na Walentynki
UDOSTĘPNIJ

W sobotę, 12 lutego 2022 roku zapraszamy na Ekotyki w wersji online. Walentynkowa promocja potrwa aż 3 dni

Oto lista sklepów, w których zrobicie tańsze zakupy z kodem EKOTYKI:
 
Abelo -14% na wszystko https://abelonatura.pl/
Ala Natural Beauty -20% na wszystko https://www.alanaturalbeauty.com/
Alkmie -15% na wszystko oprócz nowości z linii Hydro https://www.alkmie.com/
Ambasz -20% na wszystko https://ambasz.pl
Baba & Baba -14% na wszystko https://babababa.pl/
Biosoma -15% na wszystkie kosmetyki! http://www.biosoma.pl/
Biotika -15% przy zakupach za min. 50 zł https://www.biotika.pl/
Bosphaera -20% na wszystko https://bosphaera.com
Brooklyn Groove -20% na wszystkie kosmetyki https://brooklyngroove.com/
Bydgoska Wytwórnia Mydła -14% na wszystko oprócz zestawów https://bydgoskawytworniamydla.pl/
Clochee -20% na nieprzecenione produkty http://www.clochee.com/
Cosmiq -20% na wszystko + kula kąpielowa w prezencie http://cosmiq.pl
Creamy -35% na wszystkie kosmetyki Creamy! https://creamy.pl
Crystallove -20% na wszystko https://www.crystallove.pl/
Eco Bay -25% na wszystko oprócz zestawów https://ecobay.com.pl/
Ecolore -20% na wszystko + prezent od 109 zł https://ecolore.pl/
El Niño -20% na wszystko https://el-nino.pl/
Flamqa -20% na wszystko! http://flamqa.com
Hrabina Rzewuska -20% na perfumy (promocje nie łączą się) https://hrrz.pl/pl/sklep
Iossi -30% na outsiderów z linii PRO, -10% na pozostałe kosmetyki https://iossi.eu/pl/promotions
Jaskółka -5% na wszystkie świece https://jaskolka.eco
KANN -20% na kosmetyki bioestrowe https://www.kann.com.pl/
Koi Cosmetics -20% na wszystko oprócz akcesoriów i zestawów https://koicosmetics.pl
Kopalnia Zdrowia -15% na wszystko! https://bit.ly/kopalniazdrowia_ekotyki
Krokusowe -15% na cały koszyk https://krokusowe.com/
La-Le & Frojo -25% na wszystko https://la-le.pl
Last Object -30% na akcesoria zero waste Last Object https://mamytomy.pl
Life Medicine -89 zł na każdy produkt i darmowa wysyłka! https://lifemedicine.pl
Lumileve -15% na wszystko oprócz zestawów https://www.lumileve.com/
Ładne Kwiatki -20% na wszystko! http://www.ladnekwiatki.net.pl/
Manilu -20% na wszystko! https://manilu.pl
Mawawo -15% na wszystko oprócz próbek i zestawów https://mawawocosmetics.com/
Mayram -20% na wybrane produkty https://mayram.pl
Melli Care -25% na wszystko! https://www.mellicare.com/
Ministerstwo Dobrego Mydła -15% na peelingi, hydrolaty, olejki, kremy, serum, mydła i półkule! https://www.ministerstwodobregomydla.pl/
Miobel Cosmetics -20% na wszystko! https://www.miobelcosmetics.com/
Modern Women ​​-20% na produkty elektroniczne i Gua-Sha https://lekcjekosmetyczne.pl
Moholi -20% na wszystko! ​​https://www.instagram.com/moholi.conceptstore/
Moistry -20% na wszystko! https://moistry.pl
Molto Magico -14% na wszystko oprócz zestawów https://moltomagico.com
Mydlostacja -20% na wszystko! http://www.mydlostacja.pl/
Natural Secrets -20% na wszystko! https://naturalsecrets.pl/
Nie Trzeba Wiele -15% na wszystko! https://nietrzebawiele.pl/
Oleko -14% na wszystko! http://www.oleko.pl/
Ooroc -20% na wszystko! https://www.ooroc.com/
Ovium -15% na nieprzecenione produkty + darmowa dostawa od 90 zł https://ovium.pl
Papilio Naturals -20% na zestaw walentynkowy i wybrane produkty http://www.papilionaturals.pl/
Phlov -15% na nieprzecenione produkty (oprócz zestawów) + darmowa dostawa w PL https://phlov.com
Polemika -20% na wszystkie kosmetyki https://www.polemika.com.pl/
Potz -30% na wszystko! http://potz.pl
Republika Mydła -20% na kremy, masła, mydła -30% na serum w zestawie i solo https://www.republikamydla.com/
Salto Natural -15% na wszystko! http://saltonatural.com
Sensum Mare -20% na wszystko! https://sensummare.pl/
Shaushka -20% na wszystko! https://shaushka.pl/
Shy Deer -15% na pełnowymiarowe kosmetyki Shy Deer https://www.shydeer.pl/
Soap Szop -20% na serię Sex&Splendor + mydło GRATIS, darmowa dostawa od 150 zł https://soap-szop.pl/
Soya & Herbs -20% na wszystko! https://soyaherbs.pl
Soyco -10% na wszystko + darmowa dostawa od 300 zł https://soyco.pl/
Szmaragdowe Żuki -15% na pełnowymiarowe produkty https://www.szmaragdowezuki.pl/
Triny.pl -20% na markę JOIK https://triny.pl/
Un Lapin -25% na całą markę YOPE https://www.unlapin.pl/
Veoli Botanica -20% na linię podstawową Veoli Botanica https://veolibotanica.pl/
Your Kaya -14% na produkty z zakładki „Prezenty na Walentynki” (w tym bestsellery) https://www.yourkaya.pl/
Zmydlona -15% na wszystko + dostawa za 5 zł! https://zmydlona.pl/sklep/
 
Gdzie:
– na Facebooku – klik
– na Instagramie @ekotyki
– na stronie https://ekotyki.pl/online
We wszystkich sklepach będzie obowiązywał jeden kod: EKOTYKI
Promocja trwa do 12:00 we wtorek 15 lutego 2022.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.