Ekocuda Vol. 4 – Targi Kosmetyków Naturalnych

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

W weekend 21-22 kwietnia 2018 roku w Warszawie odbędą się Ekocuda Vol. 4 – Targi Kosmetyków Naturalnych.

Wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty i… wszystko to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z przyrodą. To idealny czas żeby zadbać o pielęgnację skóry, ciała, włosów na wiosnę! „Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych” to już czwarta edycja Targów w Warszawie.

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dziękiinspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić. 

Oprócz tego, jak zawsze odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego mineralnymi kosmetykami i jeszcze więcej wykładów poświęconych tematyce zdrowia i pielęgnacji naturalnej.

UWAGA! Tym razem będzie jeszcze więcej wystawców, stoiska będą na trzech piętrach: PARTER, PIĘTRO 1 i PIĘTRO 2. Do zobaczenia. 

21-22 kwietnia 2018, godz. 11:00-18:00
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Bracka 25

 

https://www.facebook.com/events/2067615146800696/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.